reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

reklama
a mi mój ginek nie zapisał żadnych tabletek,bo nie mozna brać niczego jak się karmi piersią.a do spirali mój p.doktor jest bardzo sceptycznie nastawiony:baffled: i co tu robić?:-)
 
ja zaraz o porodzie miałam ogromne libido, a teraz z niewyspania i wogóle mi spadło. poprzytulałabym sie do mężą ale nadal plamię, poza tym jak się podmywam to czuję szwy więc jakoś mi sama ochota mija...... ide dziś do lekarza to sie dowiem kiedy już mi będzie wolno. Z mężem chcielibyśmy wnet mieć 2 dziecko więc pewnie na razie nie będziemy się zabezpieczać ;)
 
Ja tez mam wielka ochote no ale dzisiaj dopiero mija mi 10 doba wiec JA napewno poczekam jeszcze :) Po pierwszej ciazy poczekalam 6 tygodni jak trzeba ustawowo ale znam takich co nie czekali i nic nie bylo wlasnie ale najpierw powinno sie wszystko oczyscic bo to oznacza ze organizm jeszcze nie doszedl do siebie.A co do pierwszego stosunku to dla mnie tez nie bylo przyjemny normalnie bede miala treraz 3 pierwszy raz haha. Ale mysle ze to tez wina psychiki Ja sie troszke obwawialam pierwszego stosunku i dlatego tez mysle bylo mi gorzej no a oprocz tego to troszke dziwnie mnie bolalo.
 
gosia ja po porodzie normalnie bym zjadla mojego tak mnie nosilo pozniej mi przeszlo i po kilku tyg znow naszlo. moj sie troche bal ale w koncu po 6 tyg sprobowalismy jak dla mnie to jakbym miala pierwszy raz jednak pozniej bylo lepiej zobaczymy jak bedzie po tym porodzie.

a mi mój ginek nie zapisał żadnych tabletek,bo nie mozna brać niczego jak się karmi piersią.a do spirali mój p.doktor jest bardzo sceptycznie nastawiony:baffled: i co tu robić?:-)

sa tabletki specjalnie dla karmiacych kobiet bodajze cerazette
 
Mi właśnie lakarz zapisał cerazette, ale ja to poczekam te 6 tyg conajmniej bo do tej pory nie dosc ze plamie to jeszcze np. jak sikam to cuje taki skurcz jakby hmm.. łechtaczki. Nie wiem jak to opisac.. nagle mi sie tam wszystko spina i boli. Nie mocno ale boli i tak nieprzyjemnie.
 
moja gin tez mi o nich mowila... wypisze mi za 2 tyg.. a co do seksiku.. to moze i by mi sie chciało.. ale zanim chłopaki pujda spac... to juz mi sie niechce.. :p pozatym wstrzymam sie jeszcze te 2 tyg poczekam na tabsy:) niechce za 9 miesiecy rodzic :p
 
Oj żeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce...:-) Moj to juz łazil ostatnio za mną jak piesio za su...Czekal, liczyl i skreslal dni i tygodnie kiedy to minie te 6 tygodni...a tu niespodzianka!:-)

Juz przestalo mi cokolwiek leciec, plamic i w niedziele miała byc godzina"0" a tu w sobote okresik dostalam i ZONK! Biedactwo:-(

A co do "chciecia" to jakos w natłoku obowiazkow zwiazanych z Wiktorkiem to cos nie mysle o seksiku:-( Wiecznie mysle tylko co by sie przylozyc do poduszki jak i Młody kima.

Mam nadzieje ze ochota mnie w koncu najdzie bo to sie Walentynki zblizaja i nasza 4 rocznica:-)
 
a ja na walentrynki to do kina chce isc na " jak sie pozbyc celulitu" ale jak by misiek zabrał mnie wczesniej na film , to do chinskiej restauracji na kolacje :)
 
reklama
oj wkurza mnie ten moj doktorek,czas go zmienić.Ja juz z racji wieku:)i 3 dzieci nie zamierzam juz mieć następnego bobaska a stresować się tym bardziej nie chce:tak:
 
Do góry