reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

martusia - żylaki, wątroba, hormony... ja przed zajściem w ciąże miałam tak rozregulowane hormony po tabsach że lekarze myśleli że już menopałzę przechodzę. A tu zonk... No tylko tych "zonków" to już mi wystarczy :)
Na razie to mi się nie chce. Straszne to jest, ale prawdziwe - aż żal mi męża :(
 
reklama
A ja mam pytanie do dziewczyn po cesarce. Ile trwa krwawienie? Bo słyszałam, że po cesarce to niby krócej... Ja już jestem 2 tydzień po porodzie i mam takie skąpe plamienia, ale cały czas są...
 
Ja też miałam cesarkę, skończyłam krwawić po 4 dniach. Potem przez 10 dni nie miałam żadnych upławów, następnie krwawiłam 3 dni(miałam przez te trzy dni egzaminy) i po tych egzaminach miałam skąpe upławy jeszcze 2 tygodnie.
Także w sumie upławy skończyły mi się całkowicie dopiero po 4 tygodniach.
 
A mnie już ch** z bladego nieba strzela... W poniedziałek minęło 6 tygodni. Od piątku nie krwawiłam nic a nic, leciusieńkie upławy, cieszyłam się jak dziecko. I co? I w poniedziałek od nowa plamienie! Szlag mnie już trafia...
 
Ja jestem po cesarce i krwawiłam tydzien tak mocno a potem przez 3 tygodnie takie skąpe krwawienie ze nosiłam tylko wkładkę a teraz czekam na pierwszy okres.
 
Farbka - nie ma reguły ja po pierwszym cc oczyszczałam sie tylko 10dni.. teraz po 2 cc 5tyg ..


ha .... no i do mnie przyszła @@@@@@... szczesciara? chyba tylko dlatego ze jakos bezbolesny mam ten pierwszy dzien ... ale napewno sie nie myle.. to ona..wróciła..:(
 
ja jeszczcze nie mialam okresu;/ tez juz skonczyly mi sie plamienia a tu znowu;/ i troche boli mnie brzuch z prawej strony tak czasem lekko zakluje, bylam juz u ginekologa na badaniu i szyjka juz gladka i wszystko ok, dala mi juz nawet recepte na spirale jakos niedlugo sie wybiore:) troche sie boje bo poiedziala ze jak poród wytrzymalam to zalozenie spirali tez wytrzymam:) hmmm no zobaczymy:)
 
reklama
Do góry