reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

ookatkaoo1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2010
Postów
3 918
Zakładam ten wątek ponieważ ciekawi mnie kiedy juz mozna...

byłam u mojego gina juz przepisał mi tabletki anty i dodatkowo chcemy sie jeszcze zabezpieczac gumkami....dla pewności...


a wy kiedy planujecie?
czekacie te 6 tygodni?
 
reklama
ookatkaoo1993 napewno trzeba odczekac az sie wszystko zagoi i powiem ci nie ma sie do czego spieszyc, sex po ciazy zwlaszcza kilka pierwszych stosunkow do najprzyjemniejszych nie nalezy. jezeli karmisz piersia to mozesz miec tez problem z suchoscia pochwy mnie meczylo to dlugi czas bo miske karmilam 2 lata i dopiero w ciazy bylo lepiej.
 
A tam szybka:))

hehe, bo nas wczoraj troche poniosło...i to zrobiliśmy, dodam ze podczas porodu nie byłam ani nacinana ani nie popękałam:]
i nic nie bolało podczas....
 
Tylko że możesz sobie zaszkodzić, póki macica się nie obkurczy i wszystko nie wróci do normy - i nie ma to związku z nacięciem ani popękaniem...
A przy okazji - odchody połogowe są bardzo zakaźne...
 
Ja niestety już mam okres, do tego macica jeszcze dość duża, szwy nie zeszły, więc o seksie nie ma mowy póki co :-(
 
Tzn. uważajcie, żeby tatuś nie dostał jakiegoś dziadostwa :-D
Te odchody to po prostu - za przeproszeniem - kupa gnoju, który musi z Ciebie wyjść...
A i Ty możesz niepotrzebnie dostać jakiegoś zakażenia.

Ja nie mówię, że trzeba czekać całe 6 tygodni - ale Wy się chyba wyjątkowo pospieszyliście..
 
Ostatnia edycja:
A ja tez już mam ochotę, ale nadal plamie po porodzie więc odpada :( Do gina idę 1 marca dopiero i poprosze o antykoncepcje. :)
 
reklama
ja już nawet nie plamie...a co do wizyty kontrolnej po porodzie mam 21 lutego...

Kazda kobieta jest inna, ja poprostu miałam ochote i to zrobiłam, nie jestem na siebie zła ani nic...:/ chciałam tylko wiedziec...
 
Do góry