reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEX w ciąży lutowych mam :-)

reklama
Rutkosiu :-D:-D:-D a mnie moj zapytal wczoraj jak mi mogl by pomoc i tez wypielam dupke, ale on mnie przytulil i zasnal :D

To ten mój chyba jakiś napalony wczoraj był ale nie martw się ja przez ostatnie 3 dni się prosiłam ale słyszałam tylko "kochanie jestem zmęczony" i już spał także wczoraj jakoś mi się taka niespodziewajka trafiła:-D
 
ja 1 lutego płace za poród rodzinny i wtedy rzucam się na mojego bo teraz boje się że przyspieszymy poród,tym bardziej że jest zakaz od lekarza :zawstydzona/y:
 
no jak z tym przyspieszaniem bo widze że nie u wszystkich skutkuje;-) a u pani_cinkowej podziałało:-Di po szaleństwach:tak: jest dzidziuś:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie też zauważyłam, że Pani cinkowa 19 stycznia pisała, że pofiglowali sobie z mężem a już następnego dnia pojawiła się Lenka:) Fajnie:)

U nas to raczej nie zadziała, w miarę regularnie używamy sobie z mężem i jakoś jeszcze nic to nie przyspieszyło...
 
Do góry