reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEX w ciąży lutowych mam :-)

reklama
Ciazowa a ktory maz by sie nie cieszyl jak go zona co chwila sama zaczepia i jak na filmach za krawat i do sypialni...
Mrrr ale mi ochota naszla na sama mysl.Szkoda ze moj malzonek w pracy.I co teraz...?
Oj cos czuje ze bedzie sie dzialo jak rano wroci z pracy.......
 
hihi ja dzisiaj w nocy/nad ranem tak miałam .
Spałam i mi się zboczony sen śnił aż się obudziłam z wrażenia.
Chwile pomyślałam i postanowiłam obudzić swojego męża aby ten sen zrealizował hihi



Co chwila teraz dzwoni z pracy cały rozpromieniony i słodzi słówkami jak może :-D


My to nazywamy ostatnio ''rzniwami'' bo trzeba szybko korzystac dopuki mi się chce bo potem przez pare dni celibat :-)
 
a mi się wogóle nie chce :( na początku ciąży miałam apetycik na igraszki, a potem jakoś przeszło. I tak już od ponad miesiąca posucha. 'na szczęście' mąż jest ostatnio zapracowany to i też ma mniejszą ochotę więc nie ma zgrzytów ;)
 
ej dziewczyny ale robicie smaka:-D a ja obecnie slomiana wdowa do 20 pazdziernika a wy tu o takich rzeczach milutkich piszecie i co ja teraz zrobie:-)jak energia sexualna mnie rozpiera:-)
 
madziadk to musisz sobie sama poradzić :-p


Ja to miałam podartą koszulkę nocną i teraz muszę sobie nową kupić :baffled: No ale trzeba się poświęcać dla przyjemności :-D pić nie możemy,palić nie możemy zresztą bardzo duuużo rzeczy nie możemy więc trzeba korzystać z przytulanek z partnerem:happy2: bo nie mamy takich dużych brzuszków , potem inna grawitacja już będzie hehe i to będą bardzoooo delikatne przytulanki :confused::-D
 
Ostatnio bywa ze mi sie na poczatku nie chce,
jak mężuś mi już włazi pod kołdrę a ja ledwo co skończyłam wieczorną gimnastykę...
ale później mnie zawsze rozkręci i jest super.
Po takiej podwójnej gimnastyce zasypiam w mgnieniu oka :-D
 
reklama
Do góry