reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEX w ciąży lutowych mam :-)

reklama
A no po to, że ja mam grzybice i wolałabym po raz kolejny nie zarazić męża...:-) ja nie czuje objawów zewnętrznych, ale ciągle w środku wszystko siedzi...:-(
 
Nie wiem clauditka szczerze powiedziawszy a fakt faktem prezerwatywy są nawilżone czymś i nie mam bladego pojęcia czy może to być szkodliwe dla maluszka:/
A co do seksiku to ja mam coraz mniejszą ochotę ale jak już mnie najdzie to już 3 razy na dzień musi być;D
 
ja czytałam że w III trymestrze powinno się kochać w prezerwatywie bo sperma przyspiesza poród pod koniec ciąży , dlatego moim zdaniem prezerwatywy nie są szkodliwe dla kobiet w ciąży/maluszka.


Ps. ja mam zakaz na przytulanki do następnej wizyty (mam nadzieje że nie dłużej ). A co do moich chęci to mam w głowie wariacje takie że ho ho , ostatnio to mi się śnią same erotyki . Z racji mojego zakazu muszę męża sama relaksować , a po sexie oralnym to już w ogóle mam ochotę go zgwałcić .


Ps. Ja ostatnio dużo czytam inne mamy które już urodziły i odczuwają ból podczas stosunku . boje się że i mnie to spotka . Aktualnie nie boje się tak porodu a tego że podczas sexu będzie mnie bolało .
 
ja czytałam że w III trymestrze powinno się kochać w prezerwatywie bo sperma przyspiesza poród pod koniec ciąży , dlatego moim zdaniem prezerwatywy nie są szkodliwe dla kobiet w ciąży/maluszka.


Ps. ja mam zakaz na przytulanki do następnej wizyty (mam nadzieje że nie dłużej ). A co do moich chęci to mam w głowie wariacje takie że ho ho , ostatnio to mi się śnią same erotyki . Z racji mojego zakazu muszę męża sama relaksować , a po sexie oralnym to już w ogóle mam ochotę go zgwałcić .

TO prawda że jak się nie może to się chce cały czas;D Ja miałam zamiar zgwałcić swojego chłopa ale nie zasłużył dzisiaj więc Dupa:(
 
Rutkosia to zadbaj aby on Ci zrobił przyjemność, a później go olej jak nie zasłużył :-) będzie się skręcał hihi

u mnie z seksem za wiele się nie zmieniło, tylko czasem po stosunku boli mnie waginka ... ale to chyba dlatego, że nie jesteśmy zbyt delikatni jak na okres ciąży ;-)
 
A co do delikatności podczas seksu to też nie jesteśmy zbyt delikatni pomimo ciąży ale jak temperaturka za wysoka to trudno się powstrzymać:/
 
reklama
Kobiety o czym wy mówicie .Ja wam pozazdroszczę poniewaz mój mąż to boi sie mnie dotknąć a co mówić o pieszczotach .Nawet śpi pod oddzielną kołdrą bo boi się że mnie w nocy uderzy albo kopnie Bo szczerze powiem strasznie sie w nocy czasem rzuca. Ja to już po ścianach chodzę ale co ja mogę.
 
Do góry