reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

reklama
Witam Dziewczyny!
Przyznam szczerze ze to co tu czytam traca mi opowiesciami mchu i paproci...Przepraszam jesli kogos uraze (i tak pewnie mnie zbesztacie) ale na litosc, poczytajcie troche co tu wypisujecie.........Stanie na rakach...lezenie na brzuchu...nogi na pagony....Przeciez dobrze wiecie ze jesli ktos ma zajsc w ciaze to bez tych wszystkich udziwnien sie uda, bo wszystko zalezy od naszej psychiki i formy cielesnej.Ciesze sie, ze udaje sie wam w staraniach o dzidziusia, niemniej zalamuje rece jak pomysle ze to nieby od poskakania na lewej nodze po stosunku. To tyle chcialam i czekam na chloste;))
 
mysle ,że bluebell ma racje - jak ma sie udac to bez wzgledu na stosowane metody .... chociaz pozycja od tyłu sprzyja jednak płodności - całe nasienie zostaje w srodku . Wszystkim życze powodzenia
 
hahahahahahahahahahahahahaha to chyba forum dla strasznie zniecierpliwionych przyszłych mam;)
Wg mnie każdą pozycję trzeba przestudiować:) polecam kamasutrę
 
Hej. Ja ze swoim partnerem uprawialismy seks prawie do konca ciazy. Obecnie jestem w 37 tyg ciazy i zaprzestalismy milosnych igraszek ze wzgledu na obawe przyspieszonego porodu,a takze mojego dyskomfortu tuz po. Bardzo bolal mnie kregoslup i odczuwalam niereguralne skurcze macicy. Teraz oboje grzecznie czekamy na narodziny coreczki,chociaz nie szczedzimy sobie pieszczot,ktore bardzo dobrze wplywaja na moja psychike:)
 
Witajcie;

Czy jest mozliwośc poronienia w czasie spodziewanego pierwszego dnia miesiączki ? z powodu uprawiania sexu?
Pytam dletego ,że podczas stosunku co wzbudziło moje zaniepokojenie rozbolał mnie brzuch...
Piersi przestały mnie boleć a wcześniej miałam nabrzmiałe.
Czy test wychodzi pozytywnie kiedy nastąpiło uszkodzenie płodu lub poronienie?
Dzisiaj od tego zdarzenia mineło 3 dni wykonałam test - jestem w ciąży :)
 
Czasem plamienia zdarzaja sie w dniu spodziewanej miesiaczki, podczas ciazy wszystko w srodku jest bardziej ukrwione i nabrzmiale powstrzymaj sie moze ze wspolzyciem do wizyty u lekarza zbadaj progesteron to bardzo wazne
 
Czasem plamienia zdarzaja sie w dniu spodziewanej miesiaczki, podczas ciazy wszystko w srodku jest bardziej ukrwione i nabrzmiale powstrzymaj sie moze ze wspolzyciem do wizyty u lekarza zbadaj progesteron to bardzo wazne


Byc może nie wyraziłam się jasno ;
to nie jest tak,że się nie mogę powstrzymać :happy: lub powstrzymywać
Chodzi o to że współżyliśmy a nie miałam cienie podejrzliwości ,że mogę być w ciąży
Dopiero po stosunku rozbolał mnie brzuch , i okres nie przyszedł z terminem ,zrobiłam test i okazało się że jestem w ciązy :)
 
reklama
Chodzi o dziwny ból brzucha jak na pojawienie się okresu lub lekkie kłucie ?
Ból podbrzusza to jeden z kilku normalnych objawów ciąży, sama go doświadczyłam :)
Myślę że nie masz się czym martwić.
 
Do góry