reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Witam Was :-)
jestem w ósmym tygodniu ciąży i choć to nie pierwsza to jakos tak obawiam sie sexu mam juz 3 latka w domu poronienie w ubieglym roku i jakos tak to we mnie narasta ze nazbyt ochoty nie mam...moze Wam tez przytrafila sie taka anomalia, wiec prosze pomozcie
 
reklama
Gdzieś czytałam, że powinno się przestać 6 tygodni przed planowym terminem porodu, żeby nie doszło do niepotrzebnych infekcji.
 
Gdzieś czytałam, że powinno się przestać 6 tygodni przed planowym terminem porodu, żeby nie doszło do niepotrzebnych infekcji.

.Zawsze w takiej sytuacji można użyć prezerwatyw:tak:. Chociaż nie czytałam o tym wcześniej i przy pierwszym dziecku byliśmy aktywni do samego końca bez zabezpieczeń i na szczęście było ok:tak:.
 
Witajcie dziewczynki pytalam swojego lekarza i powiedzial ze jezeli nie ma przeciwskazan medycznych to nie trzeba sobie odmawiac byle tylko nie gniesc brzusia:)
 
Dziewczyny ja oficjalnie lekarza nie pytałam, czy możemy współżyć, ale skoro wszystkie badania są ok, lekarz 2 razy potwiedził, że ciąża przebiega prawidłowo, no i po seksie czuję się dobrze (zero bóli, plamień, itp.), to chyba możemy kontunułować przytulanka :) Mam tylko pytanie. Jestem w 15 tygodniu ciąży i gdzieś wyczytałam, że od 2 trymestru najlepiej korzystać z pezerwatywy. Podobno zawarte w nasieniu prostaglandyny mogą rozmiękczać szyjkę i przez to można nie donosić ciąży. Czy wy się tego trzymacie? Znaczy czy kochacie z Z czy BEZ prezerwatywy?
 
ehh no i nie bylo kompikacji i sie pojawily. od 30 tygodnia musialam zaprzestac z powodu krwawienia, skrocenia szyjki no i zagrozenia porodem przedwczesnym. Teraz juz tydzien 35 ale i tak musze ograniczac :(
 
reklama
hej, co do seksu w ciąży, to wiem, że jak się zbliża termin, można sobie poszaleć, a już zwłaszcza jak się przenosi ;)
 
Do góry