reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

reklama
Aja już sama nie wiem, lekarz mi nic nie mówił ale moja koleżanka która jest teraz w 9 miesiącu powiedziała żebyśmy na razie spasowali i się nie kochali bo 5 tydzień to bardzo wcześnie i dzidzia się jeszcze dobrze nie ulokowała. Nie chciała bym zrobić niczego żeby zaszkodzić dzidzi .
 
Anyś myślę że skoro lekarz nie powiedział nic o wstrzemięźliwości to nie ma takiej konieczności... przecież wiele kobiet dowiaduje się o ciąży kiedy są już dalej w ciąży i cały czas uprawiają seks.
Jeśli tylko oboje macie ochotę to korzystajcie bo potem to już różnie może być... ja już niestety mam zakaz:-( a na początku ciąży tzn w pierwszych tygodniach to miałam takie podłe samopoczucie i bolał mnie brzuch że o żadnym zbliżeniu nawet nie myślałam... ale jak tylko wszystko wróciło do normy to korzystaliśmy i prawda jest taka że w ciąży seks smakuje inaczej:cool2:
 
Anyś myślę że skoro lekarz nie powiedział nic o wstrzemięźliwości to nie ma takiej konieczności... przecież wiele kobiet dowiaduje się o ciąży kiedy są już dalej w ciąży i cały czas uprawiają seks.
Jeśli tylko oboje macie ochotę to korzystajcie bo potem to już różnie może być... ja już niestety mam zakaz:-( a na początku ciąży tzn w pierwszych tygodniach to miałam takie podłe samopoczucie i bolał mnie brzuch że o żadnym zbliżeniu nawet nie myślałam... ale jak tylko wszystko wróciło do normy to korzystaliśmy i prawda jest taka że w ciąży seks smakuje inaczej:cool2:

Dzięki :) moja koleżanka mnie troszkę nastraszyła, poza tym wszyscy w koło to robią i mówią żebym się jeszcze do myśli macierzyństwa nie przyzwyczajała, więc zamiast się cieszyć więcej się martwię ehh
 
co do zachodzenia w ciaze, to powiem ze my synusia poczelismy za jednym dotknieciem "rozczki" hehe:-) wlasnie od tylu, w drugi dzien plodny, ale nog w gorze nie trzymalam...
Ale ogladalam kiedys w tv program o parze, ktora starala sie o dziecko-bez skutkow, i podobno jedna zakrapiana impreza to dla faceta 3 miesiace bezplodnosci!! tak wiec, kto sie stara o dzidzie-zero alkoholu haha:-D
 
U mnie ginekolog nic nie mówił na temat wstrzemięźliwości, więc korzystaliśmy przez całą ciążę, ostatni raz był chyba około 4 dni przed porodem.
 
Podziwiam Was dziewczyny z tym sexem w ciazy...:szok:U mnie sexu nie bylo...przez cale 9 misiecy pare razy a jeszcze musialam sie w zel intymny nawilzajacy zaopatrzyc bo zero swojego naturalnego nawilzenia mialam.Taka przerwa w zyciu seksualnym u mnie...
Jakos koniec 8 miesiaca mielismy stosunek ale o jeny! Mialam wrazenie,ze trace dziewictwo,bo tak mnie bolalo.Nawet z tym nawilzaczem. Niewiem czemu tak...czulam sie chyba przez ta ciaze aseksulana.Albo to hormony.
Wiec juz prawie rok nie uprawialam porzadnego sexu....jutro mam wizyte kontrolna u gina,zaczynam brac tabletki i chyba sie ziemia zatrzesie jak dopadne mojego faceta!! :-D:-D:-DBo po porodzie tak po prostu ochota na sex wrocila...
 
reklama
Cześć Dziewczyny..myśmy z moim nie musieliśmy na szczęście mieć postu, ale..do czasu:( w zeszłym tygodniu trafiłam do szpitala, bo podkrwawiłam..Okazało się, że to wina niestety seksu..jakieś hormony w spermie czy coś, a może jeszcze wspomnę, ze teraz jestem w 32 tygodniu ciąży..i chyba niestety zaczynamy "post":(:(
 
Do góry