reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w czasie ciąży

reklama
byłam tydzień temu u gina, zmniejszył mi dawkę duphastonu i mam go brać tylko do końca miesiąca. na pytanie, czy Mąż ma być dalej w odstawce, odpowiedział, że możemy spróbować, ale wszystko na spokojnie. jakoś nadal mam obawy...
 
Ja też tak miałam. jak brałam luteinę, lekarz powiedział, że dopóki trwa leczenie lepiej się wstrzymać.Nawet jak skończyłam ją brać, to mieliśmy obawy, dlatego poczekaliśmy trochę dłużej
 
to ja chyba mam szczęście bo mogę od początku i oby tak zostało, nie mowiąc juz o tym że dopiero w ciąży dowiedziałam się co to orgazm wielokrotny taka jestem ukrwiona na dole i wrażliwa :-D:-D:-D ale jedno co mnie wkurza to fakt ze trzeba uzywać prezerwatyw (choc wydawałoby się ze w ciąży można na luziku bez zabezpieczenia) bo w nasieniu są prostagla coś tam co wywouje skurcze więc lepiej dmuchać na zimne.
 
hej.mam takie pytanko.czy można kochać się w 1 trymestrze ciąży i nie wyrządzić krzywdy maluszkowi?wcześniej miałam takie brudzenie.brałam duphaston ale już jest ok i lekarz kazał ni odstawić.czy uprawiać sex będzie teraz bezpiecznie?wizytę mam dopiero za miesiąc proszę pomóżcie!!!:-(


Witam:-)
Ja rówiniez brałam duphastonie, wcześniej luteine. Lekarz nic nie mówił, zę nie wilno czy coś... niestey nie donosiłam ciąży... Dzieciątko umarło :-( Dlatego myslę,że najlepiej będzie poradzić się lekarza.. oni to wiedzą chyba najlepiej....:sorry:
 
to ja mam jeszcze pytanko, do tych co nie mają przeciwwskazań: używacie prezerwatyw czy nie? bo mi moja znajoma gin też mówiła, że prostaglandyny z nasienia wywołują skurcze....
 
Witam!!!
Ja miałam ciążę zagrożoną,
jednak ostatnio lekarz powiedział,że zagrożenie minęło(tzn,krwiak którego miałam,się wchłonął:tak::tak::tak:)
i że normalnie możemy współżyć.
Tyle,że oczywiście bez jakichś akrobacji:-D:-D:-D
także również nie używamy prezerwatyw
i na szczęście nie mam żadnych skurczy
 
reklama
Do góry