reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SHEIN opinie

Paella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Grudzień 2020
Postów
249
Temat nie dzieciowy 😎
Czy któraś z Was zamawiała może sukienki z SHEIN? Mam kilka na oku, ale kompletnie nie znam tej firmy, trochę się boję, że to taki chińczyk. Żadna z koleżanek akurat nie zamawiała sukienek.
Jakie macie doświadczenia z nimi? Warto? Jak jakościowo i rozmiarowo - rozmiarówka normalna czy zawyżona albo zaniżona?
 
reklama
Temat nie dzieciowy 😎
Czy któraś z Was zamawiała może sukienki z SHEIN? Mam kilka na oku, ale kompletnie nie znam tej firmy, trochę się boję, że to taki chińczyk. Żadna z koleżanek akurat nie zamawiała sukienek.
Jakie macie doświadczenia z nimi? Warto? Jak jakościowo i rozmiarowo - rozmiarówka normalna czy zawyżona albo zaniżona?
Ja zamawiałam kilka i 90% odesłałam... materiały sztuczne, dla mnie tandeta 🤷🏽‍♀️ zostawiłam jedną bo podobał mi się krój i drugą bo była na przecenie i nie mogłam jej zwrócić. Raczej nie polecam 🤷🏽‍♀️
Jedyne co to podeszły mi stroje kąpielowe i akcesoria
 
Ja zamawiałam kilka i 90% odesłałam... materiały sztuczne, dla mnie tandeta 🤷🏽‍♀️ zostawiłam jedną bo podobał mi się krój i drugą bo była na przecenie i nie mogłam jej zwrócić. Raczej nie polecam 🤷🏽‍♀️
Jedyne co to podeszły mi stroje kąpielowe i akcesoria
No właśnie tego się obawiam, że to będzie badziew. Dzięki.
 
No właśnie tego się obawiam, że to będzie badziew. Dzięki.
W opisach znajdziesz materiał z jakiego jest uszyta dana rzecz... jak cos się trafiło bawełniane to było ok... reszta to chińczyk, tak jak mówisz. Zawsze też możesz odesłać do zwrotu wiec możesz spróbować.
 
reklama
Moja szafa po długim czasie biegania w jeansach i białej koszuli stała się po prostu... Nudna. I okazało się, że tak naprawdę nie bardzo mam co ubrać. Dwie okazje - pogrzeb oraz wesele - wymusiły zakupy. Zrobiłam więc listę tego, czego potrzebuję i będę uzupełniać, kierując się składem. Resztę eksmituję.

Jeśli szukałabyś dobrych promocji, polecałabym raczej zerknąć sobie na kody rabatowe do sklepów: https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/ Na tej stronie możesz sprawdzić sobie aktualne kody rabatowe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry