reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Siadanie

ida7

Zaangażowana w BB
dziewczyny powiedzcie kiedy tak naprawdę można posadzić dziecko w spacerówce , kiedy szmodzielnie siedzi cz kiedy posadzone nie chwieje się na boki jak to jest z tym siedzeniem.
Może to banalne pytanko ale ja po prostu zgłupiałam bo każdy mówi coś innego :)

reklama

Kachna321bum

Fanka BB :)
Ja Jasia wsadzam na półleżąco a on sobie siada trzymając się boków. Lekarka mówiła że dziecko samo stabilie siedzi ok 9 miesiąca, ale jak widać nie ma rady- jak chce to sam będzie siedział w wózku i kuniec

ida7

Zaangażowana w BB
Dzięki Kachna

właśnie przesadziłam Maksia do spacerówki jezdzi sobie na pół leżąco.
Ale nie zawsze ma ochotę tak jezdzić, najchętniej to ciągle lezałby na brzuchu albo stał.:-D

aga29

Czesc, ja tez mam ten sam problem. Moj Erynio jeszcze nie siedzi i ostatnie pare dni wrzesnia pojezdzi jeszcze w gondolce. :tak: Od przyszlego miesiaca tez go chcemy przesadzic do spacerowki i tak sie zastanawiamy jak to bedzie wygladac. Ale jak widze Wasze dzidziulki jezdza na pol lezaco, nasz bedzie w takim razie tez tak musial:tak: Ostatnio chcielismy mu kupic nowy fotelik samochodowy, bo ten wydawal nam sie za maly, ale kobitka w sklepie nas uspokoila, powiedziala, ze powinnismy jeszcze poczekac, bo te wieksze foteliki sa juz dla dzieci siedzacych. Wiec na razie klops...

Ania2304

Miasto
W-wa
Jeremi niecierpi pozycji leżącej , więc chciał -niechciał musiałam "odpalić spacerówkę". Siedzi już całkiem nieźle.
Aga29- podziwiam, że udało Ci się dzieciątko tyle czasu w gondolce utrzymać :)

Myfa80

mama Hubcia i Wojtusia
moj ma 8 miesiecy i stabilnie siedzi juz od miesiaca prawie siedzenie wstawanie i inne jego postepy to nagle zmiany wiec nie ma co sie martwic dzisiaj lezy jutro juz moze siedziec :-) kazdy maluch to indywidualista wiec nie mozna uogolniac poza tym chlopcy maja tendencje do pozniejszego rozwoju fizycznego nie wiem czemu ale tak bywa...my w spacerowce wozimy malego od 4-5 miesiaca w gondolnce tak duszno bylo zreszta mamy spacerowke rozkladana na maxa wiec bez problemu..teraz maly nie chce lezec wogole tylko siedziec albo stac :-)

aga29

Jeremi niecierpi pozycji leżącej , więc chciał -niechciał musiałam "odpalić spacerówkę". Siedzi już całkiem nieźle.
Aga29- podziwiam, że udało Ci się dzieciątko tyle czasu w gondolce utrzymać :)

Hahaha, rzeczywiscie kazdy sie dziwi, a malym dzieckiem to moj synek nie jest:-D . To zasluga naszej nad wyraz duzej gondolki:tak: zwracalismy przy zakupie wozka, uwage na dlugosc i szerokosc gondoli, bo wiedzielismy,ze dzidzia bedzie duza, zreszta ma to po nas:tak:

Myfa80

mama Hubcia i Wojtusia
u nas gondolka byla jedna z najwiekszych maly jeszcze teraz sie miesci spokojnie...ale za goraco w lato bylo

aga29

a nasz jakos bardzo dobrze znosil te upaly letnie w gondolce. Od urodzenia go raczej nie przegrzewamy, nie nosi czapki (tylko zima i w wichure:-D), zawsze byl bardzo letnio ubierany, zazwyczaj latem w samym body, takze bylo mu w sam raz;-)

reklama

ida7

Zaangażowana w BB
Maksiu teraz ma okres stania, wogóle nie chce siedzieć nawet w spacerówce,żeby go posadzić to muszę odwracać mu uwagę albo śpiewam pokazuje samochody itd. naprawdę jest wesoło nie wspomnę że ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę:szok:
Maksiu ciągle stoi w łóżeczku ,u lekarza za skarby nie położy się na plecach ewentualnie na brzuszku, a najlepiej żeby spacerówki też były stojące:wściekła/y:
Wogóle jest bardzo żywym dzieckiem i wymaga ciągłej stymulacji.

Czy któraś z was też tak ma?