reklama

Siara w 37 tygodniu a porod

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ayashi86, 2 Wrzesień 2016.

1. Ayashi86

Ayashi86 Zaangażowana w BB

Witajcie. Jestem w prawie 37tygodniu (jutro bedzie 37) tydzien. Wlasnie zauwazylam zolta wydzieline z sutkow (siara jesli dobrze pamietam) zastanawiam sie czy to oznacza ze moge urodzic w kazdej chwili? Termin mam na 24 wrzesnia za 3 tygodnie...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom

2. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Mleko się produkuje dużo wcześniej tak że nie sądzę aby to był zwiastun porodu ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Ayashi86

Pytam bo od kilku dni czuję ból podbrzusza, w środę byłam u położnej to powiedziała że dziecko już ma główkę w miednicy i akcja porodowa może się zacząć w każdej chwili, dzisiaj w trakcie kąpieli zauważyłam ta siare z sutków i pomyślałam że jest to kolejny objaw zbliżającego się porodu

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom

5. karolyn1987

Ja główkę nisko miałam od 34 tyg i urodziłam po terminie :)

6. Ayashi86

Położna powiedziała że to wszystko zależy od dziecka ale wg. Niej powinnam urodzić w terminie... czas pokaże

7. karolyn1987

Ja miałam urodzić wcześniej hehe

8. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

Ją nawet nie jestem w połowie a już mam siarę, co prawda mało ale jest. Więc to chyba nie jest objaw zbliżającego się porodu

9. Ayashi86

A masz chłopaka czy dziewczynkę? Ja słyszałam że chłopaki są często przechodzenia ale dobrze wiedzieć bo ja już myślałam że będzie na dniach, ale mały dalej żwawo kopie więc chyba mu się nie spiszy

10. reklama
  11. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Ja z siara i niskim brzuchem przechodzilam przeszlo miesiac. Tyle samo mialam skurcze. Porod 40+4 tc wiec sie nie stresuj.

12. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

A ja mialam główkę nisko od 26 tygodnia i urodziłam w 35 chłopaka chociaż dwa dni przed na badaniu pani doktor była pewna że do 38 tyg na pewno wytrzymam bo nie miałam rozwarcia wszystko pozamykane. Za dwa dni już rozwarcie było i synek na świecie

Poleć forum