reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siara w 37 tygodniu a porod

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie. Jestem w prawie 37tygodniu (jutro bedzie 37) tydzien. Wlasnie zauwazylam zolta wydzieline z sutkow (siara jesli dobrze pamietam) zastanawiam sie czy to oznacza ze moge urodzic w kazdej chwili? Termin mam na 24 wrzesnia za 3 tygodnie...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytam bo od kilku dni czuję ból podbrzusza, w środę byłam u położnej to powiedziała że dziecko już ma główkę w miednicy i akcja porodowa może się zacząć w każdej chwili, dzisiaj w trakcie kąpieli zauważyłam ta siare z sutków i pomyślałam że jest to kolejny objaw zbliżającego się porodu [emoji4]

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Położna powiedziała że to wszystko zależy od dziecka ale wg. Niej powinnam urodzić w terminie... czas pokaże [emoji6]

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ją nawet nie jestem w połowie a już mam siarę, co prawda mało ale jest. Więc to chyba nie jest objaw zbliżającego się porodu
 
A masz chłopaka czy dziewczynkę? Ja słyszałam że chłopaki są często przechodzenia [emoji6] ale dobrze wiedzieć bo ja już myślałam że będzie na dniach, ale mały dalej żwawo kopie więc chyba mu się nie spiszy [emoji12]

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z siara i niskim brzuchem przechodzilam przeszlo miesiac. Tyle samo mialam skurcze. Porod 40+4 tc wiec sie nie stresuj.
 
reklama
A ja mialam główkę nisko od 26 tygodnia i urodziłam w 35 chłopaka chociaż dwa dni przed na badaniu pani doktor była pewna że do 38 tyg na pewno wytrzymam bo nie miałam rozwarcia wszystko pozamykane. Za dwa dni już rozwarcie było i synek na świecie
 
Do góry