reklama

siedząca dostawka do wózka

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez martaik, 14 Wrzesień 2011.

1. martaik

martaik Fanka BB :)

Witajcie, mam do Was pytanie:) Jestem mamą 10-miesięcznego Stasia, jestem obecnie w 7tc. i zaczęlam się po malutku zastanawiać jak będę woziła moje pociechy. Wiem,że istnieją takie dostawki siedzące do wózka które przypina się z boku. Czy któraś z Was korzysta z czegoś takiego? Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam

2. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Widziałam coś takiego u jeden kobiety, była na spacerze z dzieciakami, i fajnie i solidnie to wyglądało.Niestety nie mam namiarów;/

3. reklama
  4. EmilaiKarol

EmilaiKarol Zaciekawiona BB

5. fishi

fishi Zaciekawiona BB

mam koleżankę która testowała tą dostawkę i była strasznie niezadowolona, nie pamiętam dokładnie jakie były jej argumenty ale oddała ją producentowi:)
    Ze swojego doświadczenia mogę polecić dostawkę tego typu

6. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Mam dostawkę jak Fishi i jestem z niej zadowolona, zaluje tylko ze nie kupilam od razu jak tylko pojawilo sie drugie dziecko. Teraz juz od pol roku nie uzywam, bo pchac mi w sumie jakies 30 kg zywej wagi + 5 kg wózek + np zakupy to malo przyjemne.
    To siedzisko dostawiane widzialam kiedy przymierzalam sie do zakupu dostawki, widze takie minusy- trudno bedzie przecinac sie miedzy kasami w sklepie, w drzwi, wyminąć na chodniku, sprowadzic po schodach itd. Zastanow sie nad buggyboard.

Poleć forum