reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siedząca dostawka do wózka

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Witajcie, mam do Was pytanie:) Jestem mamą 10-miesięcznego Stasia, jestem obecnie w 7tc. i zaczęlam się po malutku zastanawiać jak będę woziła moje pociechy. Wiem,że istnieją takie dostawki siedzące do wózka które przypina się z boku. Czy któraś z Was korzysta z czegoś takiego? Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
 
reklama
Widziałam coś takiego u jeden kobiety, była na spacerze z dzieciakami, i fajnie i solidnie to wyglądało.Niestety nie mam namiarów;/
 
mam koleżankę która testowała tą dostawkę i była strasznie niezadowolona, nie pamiętam dokładnie jakie były jej argumenty ale oddała ją producentowi:)
Ze swojego doświadczenia mogę polecić dostawkę tego typu
 
Mam dostawkę jak Fishi i jestem z niej zadowolona, zaluje tylko ze nie kupilam od razu jak tylko pojawilo sie drugie dziecko. Teraz juz od pol roku nie uzywam, bo pchac mi w sumie jakies 30 kg zywej wagi + 5 kg wózek + np zakupy to malo przyjemne.
To siedzisko dostawiane widzialam kiedy przymierzalam sie do zakupu dostawki, widze takie minusy- trudno bedzie przecinac sie miedzy kasami w sklepie, w drzwi, wyminąć na chodniku, sprowadzic po schodach itd. Zastanow sie nad buggyboard.
 
Do góry