reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siedzę w domu z dwulatkiem, oczekuję kolejnego dziecka i robię zdjęcia dzieciom :)

pokah

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2012
Postów
226
Drogie Mamy

Od dwóch lat robię zdjęcia dzieciom. Specjalizuję się w sesjach stylizowanych, ale nie obcy mi jest też plener. Staram się, aby moje aranżacje były przyjemne dla oka. W domu posiadam studio fotograficzne. Domowa atmosfera sprawia, że dzieci się nie stresują, co jest bardzo ważne. Zawsze daję dziecku tyle czasu, ile mu potrzeba. Sama wiem, jak bardzo ważny jest dla malucha komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami może fotkę? fotografia dziecięca ciążowa niemowlęca. Jeśli macie jakies pytanie - wystarczy wypełnić formularz na stronie. Zawsze odpowiem,a a teraz mam dla Was naprawdę dużo czasu.

Mama
 
reklama
Dodałam sobie zakładkę, dzięki za podzielenie się, naprawdę fajne zdjecia :). My póki co zrobiliśmy sesję ciążową, a potem sesję na chrzciny :). Niedługo czas pomyśleć o kolejnej.
 
Do góry