reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Siedzenia niemowlaka

Od
18 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Witam, moja córka ma 3msc. Płacze, że chce siedzieć a kiedy trzyma się rąk to z pozycji pół leżącej siada a kiedy próbuję ja położyć to zapiera się i zanosi płaczem. Nie zadowala jej żadna inna pozycja .. Co robić w takiej sytuacji?

reklama
Od
12 Kwiecień 2015
Odpowiedzi
18
Trzeba odzwyczaic od złych przyzwyczajeń. Nie pozwalaj tak siadać nie nos w pionie to minie parę dni złości i dziecko zapomni ze tak może. Lepiej teraz zadziałać i wprowadzić prawidłowe wzorce ruchu niż potem się martwić nieprawidłowym rozwojem i postawa ciała. Dziecko zrobi tylko tyle co się mu pokaże i do czego się przyzwyczai.

kas90

Fanka BB :)
Od
4 Sierpień 2016
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
5
Dzieci sa sprytne :) w tej pozycji lepiej wszystko widzi. Absolutnie nie podciagaj za raczki i nie sadzaj, kladz na brzuszku na macie. Bedzie sie podnosic coraz wyzej zeby lepiej widziec :)

Od
18 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Dzieci sa sprytne :) w tej pozycji lepiej wszystko widzi. Absolutnie nie podciagaj za raczki i nie sadzaj, kladz na brzuszku na macie. Bedzie sie podnosic coraz wyzej zeby lepiej widziec :)
Właśnie ja tylko trzymam jej ręce a ona wykorzystuje i sama się podciaga. Ona bardzo szybko była w stanie podnosic głowę a lekarz określił tylko, że szybko zacznie chodzić.

reklama
Od
12 Kwiecień 2015
Odpowiedzi
18
To chyba lekarz nie neurolog stwierdził. Moje dziecko też bardzo szybko rozwijało się fizycznie ale z tego powodu byliśmy pod opieką fizjoterapeuty żeby ten szybki rozwój nie wpłynął na nią negatywnie. Nie hamowalismy ale nie zachecalismy do nieprawidłowych wzorców. Szybko zaczęła raczkowac siadać i chodzić mino ze nie była ani trochę pionizowana.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O