reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Siedzenia niemowlaka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Agus0070, 18 Sierpień 2018.

1. Agus0070

Agus0070

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, moja córka ma 3msc. Płacze, że chce siedzieć a kiedy trzyma się rąk to z pozycji pół leżącej siada a kiedy próbuję ja położyć to zapiera się i zanosi płaczem. Nie zadowala jej żadna inna pozycja .. Co robić w takiej sytuacji?

2. Anonimowa19

Anonimowa19 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    18
    Mimo wszystko odkładać na płasko, to jeszcze maleństwo i absolutnie nie powinno być sadzane.

3. reklama
  4. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    49
    Trzeba odzwyczaic od złych przyzwyczajeń. Nie pozwalaj tak siadać nie nos w pionie to minie parę dni złości i dziecko zapomni ze tak może. Lepiej teraz zadziałać i wprowadzić prawidłowe wzorce ruchu niż potem się martwić nieprawidłowym rozwojem i postawa ciała. Dziecko zrobi tylko tyle co się mu pokaże i do czego się przyzwyczai.

5. kas90

kas90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Dzieci sa sprytne :) w tej pozycji lepiej wszystko widzi. Absolutnie nie podciagaj za raczki i nie sadzaj, kladz na brzuszku na macie. Bedzie sie podnosic coraz wyzej zeby lepiej widziec :)

6. Agus0070

Agus0070

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie ja tylko trzymam jej ręce a ona wykorzystuje i sama się podciaga. Ona bardzo szybko była w stanie podnosic głowę a lekarz określił tylko, że szybko zacznie chodzić.

7. Poranna_burza

Poranna_burza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Kladz ja na brzuszek. Będzie więcej widziała. Pozdrawiam.

8. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    49
    To chyba lekarz nie neurolog stwierdził. Moje dziecko też bardzo szybko rozwijało się fizycznie ale z tego powodu byliśmy pod opieką fizjoterapeuty żeby ten szybki rozwój nie wpłynął na nią negatywnie. Nie hamowalismy ale nie zachecalismy do nieprawidłowych wzorców. Szybko zaczęła raczkowac siadać i chodzić mino ze nie była ani trochę pionizowana.

Poleć forum