reklama

Siedzenia niemowlaka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Agus0070, 18 Sierpień 2018.

1. Agus0070

Agus0070

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, moja córka ma 3msc. Płacze, że chce siedzieć a kiedy trzyma się rąk to z pozycji pół leżącej siada a kiedy próbuję ja położyć to zapiera się i zanosi płaczem. Nie zadowala jej żadna inna pozycja .. Co robić w takiej sytuacji?

2. Anonimowa19

Anonimowa19 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    18
    Mimo wszystko odkładać na płasko, to jeszcze maleństwo i absolutnie nie powinno być sadzane.

3. reklama
  4. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    47
    Trzeba odzwyczaic od złych przyzwyczajeń. Nie pozwalaj tak siadać nie nos w pionie to minie parę dni złości i dziecko zapomni ze tak może. Lepiej teraz zadziałać i wprowadzić prawidłowe wzorce ruchu niż potem się martwić nieprawidłowym rozwojem i postawa ciała. Dziecko zrobi tylko tyle co się mu pokaże i do czego się przyzwyczai.

5. kas90

kas90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Dzieci sa sprytne :) w tej pozycji lepiej wszystko widzi. Absolutnie nie podciagaj za raczki i nie sadzaj, kladz na brzuszku na macie. Bedzie sie podnosic coraz wyzej zeby lepiej widziec :)

6. Agus0070

Agus0070

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie ja tylko trzymam jej ręce a ona wykorzystuje i sama się podciaga. Ona bardzo szybko była w stanie podnosic głowę a lekarz określił tylko, że szybko zacznie chodzić.

7. Poranna_burza

Poranna_burza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Kladz ja na brzuszek. Będzie więcej widziała. Pozdrawiam.

8. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    47
    To chyba lekarz nie neurolog stwierdził. Moje dziecko też bardzo szybko rozwijało się fizycznie ale z tego powodu byliśmy pod opieką fizjoterapeuty żeby ten szybki rozwój nie wpłynął na nią negatywnie. Nie hamowalismy ale nie zachecalismy do nieprawidłowych wzorców. Szybko zaczęła raczkowac siadać i chodzić mino ze nie była ani trochę pionizowana.

Poleć forum