reklama

Siedzenia niemowlaka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Agus0070, 18 Sierpień 2018.

 1. Agus0070

  Agus0070

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam, moja córka ma 3msc. Płacze, że chce siedzieć a kiedy trzyma się rąk to z pozycji pół leżącej siada a kiedy próbuję ja położyć to zapiera się i zanosi płaczem. Nie zadowala jej żadna inna pozycja .. Co robić w takiej sytuacji?
   
 2. Anonimowa19

  Anonimowa19 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  18
  Mimo wszystko odkładać na płasko, to jeszcze maleństwo i absolutnie nie powinno być sadzane.
   
 3. reklama
 4. Malaja

  Malaja Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  47
  Trzeba odzwyczaic od złych przyzwyczajeń. Nie pozwalaj tak siadać nie nos w pionie to minie parę dni złości i dziecko zapomni ze tak może. Lepiej teraz zadziałać i wprowadzić prawidłowe wzorce ruchu niż potem się martwić nieprawidłowym rozwojem i postawa ciała. Dziecko zrobi tylko tyle co się mu pokaże i do czego się przyzwyczai.
   
 5. kas90

  kas90 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  3
  Dzieci sa sprytne :) w tej pozycji lepiej wszystko widzi. Absolutnie nie podciagaj za raczki i nie sadzaj, kladz na brzuszku na macie. Bedzie sie podnosic coraz wyzej zeby lepiej widziec :)
   
 6. Agus0070

  Agus0070

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Właśnie ja tylko trzymam jej ręce a ona wykorzystuje i sama się podciaga. Ona bardzo szybko była w stanie podnosic głowę a lekarz określił tylko, że szybko zacznie chodzić.
   
 7. Poranna_burza

  Poranna_burza Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  5
  Kladz ja na brzuszek. Będzie więcej widziała. Pozdrawiam.
   
 8. Malaja

  Malaja Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  47
  To chyba lekarz nie neurolog stwierdził. Moje dziecko też bardzo szybko rozwijało się fizycznie ale z tego powodu byliśmy pod opieką fizjoterapeuty żeby ten szybki rozwój nie wpłynął na nią negatywnie. Nie hamowalismy ale nie zachecalismy do nieprawidłowych wzorców. Szybko zaczęła raczkowac siadać i chodzić mino ze nie była ani trochę pionizowana.
   

Poleć forum