reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siedzenie w ciąży

reklama
Dziewczyny, wiem, ze pytanie wydaje się dziwne, ale każda z nas w ciąże zachodzi na innym etapie życia, z inną wiedzą i kompetencjami.

Asiusieńka nie do końca rozumiem sformułowanie "siedziałam zgięta w ciąży", ale ponieważ z tego co widzę to początek ciąży, więc bez względu na to czy siedziałaś, kucałaś, klęczałaś płód jest chroniony. Poczytaj sobie Kalendarz Ciąży BB - tydzień po tygodniu. Może będziesz się mniej stresować.
 
@jasani , jak tak dalej pójdzie, to zrobimy ranking "najgłupszych pytań" :D

@aniaslu , Kochana, ja wiem, że Ty jesteś bardzo wyrozumiała, ale błagam no... Są pewne granice... Autorka na pewno nie ma 14 lat, poza tym ma dostęp do internetu, więc niech się edukuje, a nie zadaje idiotyczne pytania, bo albo jest trollem, albo nie potrafi korzystać z wyszukiwarki google ;)
 
@Nulini po prostu staram się nie oceniać, bo w sumie nei mam pojęcia, kto siedzi po drugiej stronie. Czasami za to mam bardzo duże oczy ze zdziwienia, a niekiedy jeszcze większe ;) Jednak wiem, że są dziedziny, np. fizyka kwantowa, gdzie moje pytania również mogłyby wzbudzić szok i niedowierzanie ;) I zawsze wychodzę z założenia, że nie muszę odpowiadać, jeśli nie chcę. Tak mam. Czy to dobrze? Nie zawsze ;)
 
@jasani , jak tak dalej pójdzie, to zrobimy ranking "najgłupszych pytań" :D

@aniaslu , Kochana, ja wiem, że Ty jesteś bardzo wyrozumiała, ale błagam no... Są pewne granice... Autorka na pewno nie ma 14 lat, poza tym ma dostęp do internetu, więc niech się edukuje, a nie zadaje idiotyczne pytania, bo albo jest trollem, albo nie potrafi korzystać z wyszukiwarki google ;)
Idiotyczna to ty jesteś i juz ci slonce pisalam , ze za zbędne komentarze ci podziękuje.
 
reklama
reklama
Do góry