reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siedzisz z dzieckiem w domu - dorób sobie pracując w internecie

Ja jestem na początku "znajomości" z ankietami i póki co bardzo sobie to chwalę :) przysłane ankiety nie przepadają, wiec nie muszę od razu lecieć do komputera i wypełniać, bo one zostaję na moim profilu. Wiesz, zarobić jak w pracy na etacie to nie zarobisz, ale dorobisz do pensji i na swoje wydatki. Myślę, że dla kobiety w ciąży albo mamy z małym dzieckiem to jest to super sprawa, bo z jednej strony dostaję wynagrodzenia, a z drugiej od razu czuję się potrzebniejsza :p Ten PIT mnie jedynie zastanawia czy to trzeba będzie rozliczać czy nie...
 
reklama
Da się : ) Ale to faktycznie nie odpowiednik pensji. Sama mam ciekawą alternatywnę, myślę, że może was zainteresować - pracuję w firmie Tivron i obsługuję klienta zagranicznego po Węgiersku - super robota, płacą mi dużo a robię z domu.
 
Łaaaał znając węgierski to chyba mogłabyś dużo innych, ciekawszych rzeczy robić, ale jak wiadomo z językami to różnie bywa... Jak znasz jakiś "egzotyczny" to praca praktycznie na Ciebie czeka, a ankiety może wypełnić każdy :p nawet ten, który ma trudności z władaniem językiem ojczystym :p
 
Ale to nie ankiety kochana, obsługuję klienta telefoniczne. Czyli call center, ale nie center bo nie pracuję w biurze, no i nie jest to takie call center mordownia, nie muszę na siłę wciskać produktów, bardziej badamy, czy są zadowoleni. Czy mogłabym mieć ciekawszą pracę? Być może, ale wymagałaby ode mnie bardzo dużo wysiłku i czasu. Myślę, że wręcz nieproporcjonalnie dużo do satysfakcji, bo jestem teraz naprawdę zadowolona.
 
nowanka a z jakiego zakresu są te ankiety- w sensie jakiego rodzaju produktów dotyczą? i ile np otrzymujesz pkt za wypełnioną ankietę?
odnośnie rozliczenia pit to najlepiej z jakąś kadrową porozmawiać
 
Ostatnio miałam ankiety o firmach kurierskich i opakowaniach leków :) a co do punktów to póki co za każdą wypełnioną dostawałam 50pkt, ale to pewnie też jakoś wiąże się z długością i trudnością ankiety, bo te chyba po 2 min trwały, więc bardzo krótko.
Co do tego nieszczęsnego PITu, to właśnie pytałam u siebie w pracy i twierdzą, że powinnam się rozliczać, a u męża księgowa twierdzi, że nie trzeba, więc ciągle nie mam jednoznacznej odpowiedzi...
 
Witajcie, pracujące mamy! Żona mnie tu wysłała, a ja jej słucham:) Sprawdził ktoś, czy można się na wielu takich serwisach od ankiet zapisać?
 
Witajcie, pracujące mamy! Żona mnie tu wysłała, a ja jej słucham:) Sprawdził ktoś, czy można się na wielu takich serwisach od ankiet zapisać?
ja jestem na smg starym, teraz to ibis, i na tym co polecali i na pbs jeszcze, więcej to już by mi się nie chciało, ale sprawdź, najlepiej iść kluczem tych firm od badania opinii, najpierw te duże, potem mniejsze, mnie się przy okazji łezka w oku kręci za cebosem i obopem, jak mama opowiadała, że jak oni publikowali wyniki, to wiadomo, że wszyscy im wierzyli, a teraz towielkie aj waj, np. z tymi badaniami oglądalności
 
reklama
Jest wiele mozliwości zorganizowania sobie czasu w sensowny sposób:
pisanie tekstów na strony internetowe
nawet głupie klikanie w reklamy coś tam miesięcznie da

Jednak najważniejsze to nie olewać swojej edukacji i jak jesteście w domu z dzieckiem to mozecie się nadal uczyć. Wiele szkół językowych na przyklad oferuje kursy całkowicie online. Na przyklad speak up.
Link do: Polecana szkoła języka angielskiego - Szkoła Speak Up. Kursy online!
 
Ostatnia edycja:
Do góry