)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

siedzisz z dzieckiem w domu - dorób sobie pracując w internecie

Dołączył(a)
23 Grudzień 2017
Postów
1
Rozwiązania
0
Oczywiście, że da się dorobić w internecie. Polecam zacząć od wypełniania ankiet ;)
 
reklama
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Trzeba uważać na niektóre ogłoszenia zarobkowe w internecie. Ja swój urlop macierzyński wykorzystuje na naukę języka angielskiego. Pomyślałam jak nie teraz to kiedy? Język angielski jest wymagany teraz praktycznie wszędzie a nie chce się wstydzić już jak młode dziewczyny trzaskają językiem na poziomie C1 a ja muszę się wstydzić.
Tak było do jakiegoś czasu, teraz uczę się z kursem ENLINADO i w mowie zrobiłam super progres. Jestem bardzo zadowolona, że urlop mogę wykorzystać z korzyścią dla mnie i oczywiście dziecka. Wiem, że gdyby nie taki urlop to pewnie cięzko by mi było się zmotywować, ale nauka w domu okazuje się, że przynosi super efekty. Polecam wam drogie koleżanki obejrzeć darmową lekcję kursu enlinado. pl może kogoś zmotywuje do nauki kurs jak i mnie :)
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry