reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siedzisz z dzieckiem w domu - dorób sobie pracując w internecie

reklama
Dziewczyny jeżeli chcecie sobie zarobić jakieś dodatkowe pieniążki siedząc w domu, to nie dawajcie się wpuścić w maliny! Naprawdę większość firm, które teraz się reklamuje w internecie to firmy-krzaki, niewypłacalne...
polecam Wam fajnego bloga O finansach... | z socjologicznym zacięciem ;-), tam znadziecie sprawdzone informacje o rodzajach pracy przez internet, dowiecie się na co zwracać uwagę rejestrując się gdzieś, jakie firmy sią niewypłacalne itp ;-0
 
Hej :) zarabianie w internecie to nie jest ściema, bo sama tak dorabiam :) już pół roku na L4 jestem, bo się strasznie źle w ciąży czuję, a znowu pełne lenistwo to nie w moim typie i znalazłam całkiem niezła stronę, na której się zalogowałam i jestem ankieterką :D wiadomo kokosów z tego nie ma, ale jak wypełnisz dużo ankiet to już się fajny dodatek do pensji odłoży na jakieś fajne drobiazgi do pokoiku dziecięcego :) nie ma się czego bać, bo nic się nie płaci za logowanie ewentualnie można dostać bon np. empiku na książkę, co też wydaje mi się spoko pomysłem ;) a tu link do portalu Link do: Badania internetowe
 
dobrze wiedzieć, bo też nie potrafię siedzieć w domu bezczynnie. z tydzień tak wytrzymam, a potem zaczynam się nudzić
 
Dokładnie, dlatego poszperałam w internecie i znalazłam tę stronę z ankietami :) logowałaś się może na niej?
 
Czy może mi ktoś powiedzieć, czy wypełniając ankiety przez internet muszę rozliczyć wniosek PIT? Bo tak się w to wkręciłam, że zupełnie nie sprawdziłam tego wcześniej i teraz nie wiem co mam zrobić... Kasa wypłacana jest przez PAYPAL i czy to jest na tej samej zasadzie jak z PAYBACK czy normalnie trzeba wypełnić roczne rozliczenie? Niestety nie znalazłam na stronie www.badanie-opinii.pl informacji o tym, stąd moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry