reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

reklama
witam!!!
czarnulka dzidzia przecudna ,a co do pomocy to tez jestem jak najbardziej za.chociaz na 3-4 godziny dziennie. ogarnie troche mieszkanie i pójdzie z dzieckiem na spacer moze jakies zakupy to naprawde bardzo duzo .

wszystkim mamom w 9 miesiącu ogromne gratulacje :)

a te trojaczki są poprostu boskie mozna siedziec i tylko na nie patrzec :)
 
Bardzo dziekuje wam dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :) To było dla mnie bardzo ważne :!: Jesteście kochane! napewno mi to pomoże w wyboże niani na którą się chyba jednak zdecyduje :) W końcu macie racje,zawsze mogę powiedzieć ze juz nie potrzebuje jej usług :)

A mi jest bardzo duszno i słabo! Moja Wiki właśnie zasnęła,to i ja się chyba zdrzemne obok niej ;)
 
Czarnulka, sliczne fotki! Obie dziewuszki urocze! Twoja siostrzyczka jest sliczna! I jaka juz duza! A Wikusia normalnie taka slodka, ze schrupac by ja mozna :)

Z ta pomoca domowa naprawde powinnas sie zastanowic. Na pewno wybierajac odpowiednia osobe odetchnelabys! :)

Pozdrawiam i zycze udanych "łowów" idealnej niani :)
 
Czarnulka, dziewczynki są prześliczne , napatrzec sie nie można!

A co do niani to chyba nie masz zamiaru konkurowac z Joas w kategori "żelazna dama, marmurowa mama" (ona zajmuje niekwestionowane I miejsce ;) ) i jeżeli masz tylko mozliwośc żeby mieć nianie to nawet sie nie zastanawiaj , ja bym wcale nia narzekała jakbym miała pania do pomocy (nawet teraz) naszczeście moge jeszce wykożystać siostre >:D a co dopiero jakbym miała jeszce dzidzie tak jak ty Wikusie!
Daj sobie pomóc!!! a ty odpocznij troche!
 
Elpis, dzieki serdeczne. Napisz cos wiecej o Pati i j Malutkiej. Jak sie czuje, jak znosi te upaly w ciazy, jak tam u niej i Macka. Pozdrow ja ode mnie koniecznie...
 
A myśmy właśnie dzisiaj ochrzcili malutką. Załatwialiśmy chrzest na sobotę więc byliśmy sami, chrzciliśmy w kościele braci franciszkanów i było super :) Tak rodzinnie i bezstresowo. Jak będę miała chwilkę to wkleję kilka fotek.

A moja Kingusia jest coraz większa i coraz kochańsza, już wodzi wzrokiem za wszystkim, wydaje inne dźwięki niż tylko płacz i uśmiech się czasem do mamy prawie świadomie :)
 
K@si@, wielkie gratulacje z okazji chrztu Kingi. To wielkie wydarzenie. My juz dwukrotnie mamy to za soba :).

Pozdrawiam Was cieplo...
 
reklama
Do góry