reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

O cholerka to juz mamy pierwsze dziewczynki w 9 miesiącu!!!
Leyna , Kasiu ogromne gratulacje
co do zakupów dzieciowych to staneło na tym że tesciowa ustąpi ale da nam kase abyśmy dokupili co trzeba dla dzidzi, co nas barzdziej urządza bo teść nie toleruje prezentów pieniężnych i gdyby nie kupił wózka to trzebaby było wymyślać coś konkretnego a takich rzeczy dużo dla dzidzi nie ma , bo łóżeczko z wyposarzeniem moi kupuja no i zastaje tylko wózek.
A niech roba co chcą, ale wyprowzdzilli mnie wczoraj z równowagi pięknie :(
 
reklama
a dzięki dziewczyny :) kurcze... ani się człek obejrzy a tu już 9 miesiąc... ::) a jeszcze nie tak dawno miałam nudności ;)
 
Dziewczyny, ogromne gratulacje z okazji wejscia w 9. miesiac!!!!
To jest normalnie niesamowite jak ten czas leci!

Co do dzidziowych zakupow to u nas fundusze podzielily sie pomiedzy nas a naszych rodzicow :)
 
czesc dziewczyny

dzisiaj znowu gorąco a ja siedze w cłodnym domku i pilnuję majstrów, bo właśnie zakłądają mi instalacje gazową w domku. Katastrofa, ciekawa jestem kto bedzie po nich sprzątał.

Pozdrawiam ;)
 
Witam was kochane po przerwie :)
Wruciliśmy wczoraj wieczorkiem z Wrocławia od mojej rodzinki :) Było super :) Dzidziusie są rewelacyjni!!! Udało mi sie porobić fotki mojej siostrzyczcce,bo siostra za szybko pojechała do domu i nie zdąrzyłam nic cyknąć fotek jej bobaskowi i jej :( Ale następnym razem jej nie popuszcze ;)

A o to moja najmłodsza siostrzyczka KLAUDIA





A tutaj moja gwiazda ;D




Chlupanie w fontannie :)




pierwsze pchanie koleżanki wózeczka dla lalek :)



Jeszcze raz moja Pysia ;D



No i na koniec oczywiście wielka mama,czyli JA ;D



POMÓŻCIE MI ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM

Moje samopoczucie jest naprawde różne,a w upały to czuje się bardzo słabo :( Juz bym chciała koniec sierpnia bym urodziła juz mojego drugiego skarba!!! Jest mi bardzo ciężko ze wszystkim :( Staram się jak mogę,ale chyba sobie wyobrażacie jak to jest zajmować sie dzieckiem i mieszkaniem w ósmym miesiącu ciąży jeszcze w takie upały jak teraz mamy :( Mój mąż chce byśmy wzeli nianie do Wiki na kilka miesięcy.Bym do końca ciąży się tak nie przemenczała tylko odpoczywała i troche po porodzie dopuki nie dojde dobrze do siebie! Ale ja jestem przerażona przed tym :( I nie wiem co mam zdecydować! Bo tyle się słyszało na temat opiekunek :( Nie lubie jak ktoś sie zajmuje moją Wiki,ale mi jest strasznie ciężko :( I przez to ciągle rycze :( A jeszcze jak zobacze że Wikusia będzie bardzo za tą opiekunką i będzie bardzo ją tulić to zazdrość mnie chyba dopiero zje całą i pękne chyba z płaczu,bo znam siebie teraz w ciąży jak chormony mi skaczą! Może wyda wam się to głupie,ale dla mnie jest to naprawde potworny problem :(

A teraz zmykam lulać :)
 
Czarnulka, tu troszke doswiadczona mama ;). Jezeli mozecie sobie finansowo na to pozwolic, to wez sobie opiekunke do Wiki. Po pierwsze ulzy Ci to teraz, w te upaly i w tak nie najlzejszy ostatni miesiac ciazy. Po drugie, jak mala sie urodzi opiekunka bedzie mogla chodzic z malutka na spacery a Ty ten czas bedziesz mogla poswiecic Wikusi. Po trzecie pamietaj, zeTwoje zmeczenie bedzie nadal roslo, a juz nie dajesz rady. Po czwarte Ty nie zostawisz Wikusi z opiekunka na kilka godzin, ale bedziesz ja miala "na oku". Wazne zebys dobrala sobie osobe, z ktora bedziesz w stanie sie porozumiec - zastanow sie czy mloda czy starsza.
Wiem co pisze, jestem z tych co zgrywaja bohaterki i musza wszystko same zrobic A uwierz mi, ze nie zawsze warto. Sciskam i zycze szybkiego znalezienia opiekunki. Tej wlasciwej
 
;D Czarnulka odlotowa siostrzyczka.Duża pannica...a chyba z tego co pisałaś to urodziła się troszkę za wcześnie... ::) A twoja Wiki to księżniczka!!jaka kochana w tych "różach"...a ty babeczko też widzę iż już pewnie się "toczysz"....Trzymaj się mocno jeszcze miesiąc.....z haczykiem :p
 
reklama
Czarnulka, prześliczne obie dziewuszki ;D Jak tak na nie patrzę, to już bym chciała swoją niunię mieć po tej stroie brzucha ;)

A Ty, bidulko, naprawdę się zastanów nad zatrudnieniem pomocy. Nie mam doświadczenia, takiego jak Ty czy Joaś, ale wiem jak mi teraz ciężko z samym brzuchem tylko, a co dopiero by było gdybym jeszcze jednego lub dwoje szkrabów miała do "obsłużenia"... ??? Powinnaś teraz dpoczywać i zbierać siły :) Trzymaj się, Kochana :)
 
Do góry