reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

uuuu ale zgodność....która sie w końu przyzna że będzie wredną mamuśka:crazy::-D...musimy te wyniki zostawic dla przyszłych synowych i zięciów niech wiedza jakie miałysmy dobre chęci:laugh2:
 
reklama
Wiesz Kira teraz może i jest ok zaparszamy się wazjemnie na kawkę co wydaje sie smieszne mieszkając w jednym domu hehe ona na górze my na dole:-)
Ale przecież jeszcze tak niedawno jak byłam w ciąży to różne głupawe teksty puszczała pamietam jak dzis jak jakaś jej kuzynka powiedziała: no Helenka teraz bedziesz bawić wnusie a ona na to bardzo surowym głosem , że to nasze dziecko , że my je bedziemy wychowywac itd Na szczęscie rzeczywistość okazała się inna:tak:
Ciekawa jestem jak długo potrwa ta sielanka hehe
 
Ja nie mam klopotu z tesciowa. Przyjezdza raz na 2 tyg, przywozi stosy ubran i zabawki dla Karola. Do wychowania sie nie wtraca i pyta nawet czy moze go potrzymac:szok:Ostatnio stwierdzila ze maly ma na nia uczulenie bo 2 razy plakal akurat jak byla i teraz sie smieje ze przyjedzie sprawdzic czy mu przeszlo:-D:-D:-D
Kurcze to musi byc meczace jak sie tak nie uklada :-( i trzeba stwarzac pozory. My mamy do jednych rodzicow 250 a do drugich 100 km i to jest bezpieczna odleglosc:tak:zeby rodzina zyla w zgodzie:-)
Trzymajcie sie dziewczyny i walczcie o swoje jak trzeba!:tak:
 
Dziewczyny potrzebuję szybkiej rady.
Lenka dostała wysypki na plecach i cały wczorajszy dzień wyła.
Prawdopodobnie to uczulenie na orzeszki które spożyłam ;/
Czy znacie jakiś specyfik "odczulający" maść krople albo coś innego?
Posmarowałam jej to ALPIKĄ i pomogło ale może znacie cos innego?
POMOCY ;)
 
reklama
Do góry