reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
co do Zurku to ja tez mialam ochote, zrobilam zjadlam i potem na drugi dzien jak czulam jego zapach w kuchni to myslalam ze padne. Musialam go wylac do kibla :zawstydzona/y:
 
witam wszystkie nowe mamusie sierpniowe 2007 no i moją bratnią dusze Gochne:-D
a jaką ja mam ochote na żurek :szok: a teraz jeszcze mi o nim przypomniałyście musze chyba sobie jutro go zrobić :angry:
 
Hej daria! :)
a ja dzis bylam na pobraniu krwi i zanioslam mocz do badnia. Brrrr nie cierpie jak mi sie wbijaja w zyle :no:
Ciekawe czy wyniki bede miala ok :confused:
a we wtorek do ginki ide :) szkoda ze mi usg nie zrobi... tylko dopiero za miesiac :-(
 
czesc dziewczynki! a u mnie wlasciwie bez objawow na razie, nawet mnie to troche martwi bo w pierwszej ciąży mialam jakies bole w podbrzuszu a teraz nic, troche jestem bardziej senna i nie bardzo mam ochote na jedzenie ale ze ja w ogole chudzina to sie zmuszam, w pierwszej ciąży przytyłam 14 kilo tak ze pod koniec miałam 64 i błyskawicznie wrocilam do wagi wyjsciowej.

ja mam jeszcze pytanie natury technicznej, nigdy nie mialam z tym problemow ale teraz sie cos pozmieniało, jak wstawic nowy suwaczek?? a własciwie chyba nowy udało mi sie wstawic ale nie mam pojecia jak usunać stary?? moze mnie ktos oswieci :-)
 
reklama
pozdrawiam wszytskie mamy....
nie urodze jednak w sierpniu...szkoda ...w piatek wyladowałam w szpitalu... juz nie jestem w ciazy...smutne...
pozdrawiam
życze duzo zdrówka dla was i maluszków
 
Do góry