reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Kobity a ja zauwazam coraz wiecej objawow u siebie, brzuch mi opadl, i ciagle plamie na czerwono:eek:a na KTG skurcze pojawialy mi sie co 10 min mniej wiecej, i wynosily zazwyczaj 30-50, raz doszlo do 76 i nic nie czulam:no:

A wiecie co?
Jak bylam dzisiaj na tym KTG to podlaczala mnie taka sexowna pielegniareczka, wogole czulam ze chyba sie jeszcze uczyla, potem po okolo 30 min przyszla inna i mowi, "oj ale cos slabo slychac serce, i jest niedokladnie rejestrowane", a ja sobie mysle :"ty glupia pindo, tyle razy mialam juz KTG i zawsze bylo idealnie, a ty mi tu takie farmazony bedziesz opowiadac":wściekła/y::wściekła/y:
No i potem przyszedl lekarz...blabla, wszystko idealnie, pokazal mi wykres, opisal.
Odrazu sobie o tych kretynach- lekarzach i pielegniarkach pomyslalam ,o ktorych tu mowa czasami, ktorzy stawiaja chore diagnozy i strasza tylko, debile.

Raabi
t do 16??czekac??nieee no...
Kira u ciebie tez niemozliwe 2 tyg. no co ty!!:szok:
 
reklama
Kira dzięki za odpowiedz, denerwują mnie głupie mysli wiem ze bedzie dobrze musi i ze damy rade! pojde w dniu terminu na wizyte ale sie zastanawiam czy nie isc do niego w środe bo przyjmuje zeby zobaczył czy cos sie tam dzieje juz bo ostatnio w srode powiedział ze do terminu urodze ale cos zaczynam w to wątpieć.:blink:
Ola ja myśle ze u Ciebie to juz zaczyna sie dziać, a o lekarzach i personalu wole niemyslec bo zaraz mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Elis ja tez mam liniepo środku brzucha i troche powyzej ona zniknie w pare tygodni po porodzie wiec sie tym niemartw
 
Ola do 76%??:szok:i co Ci powiedzieli?
Widzisz,u Ciebie będzie znienacka:-pOd razu skurcze porodowe:-D
a swoją drogą ta wydzielina może oznaczać początek porodu lub jak Ci wcześniej dziewczyny pisały pozostałość po badaniu:tak:
I nareszcie Ci brzunio opadł-super:tak:
Niefachowość służby zdrowia pozostawię bez komentarza:dry:
 
natalka i kira ja wiem ale na tej lini brzuch mi popekal . na samym srodku. normalnie wzdluz niej ida mi rozstepy. :wściekła/y:
A fotek nie mam chwilowo czym zrobic. Ale postaram sie wrzucic zanim urodze:-)
 
Dziewczyny a jak tam wasi faceci przed koncem???
Tak sie pytam , bo moj to wariuje:szok:, ciagle obstawia jakies daty, kciuki trzyma zeby nie dzisiaj bo mu sie ten numer nie podoba, lepiej jutro , a najlepiej jakby 14.08 albo 8.08 i takie tam, rany , smieszny jest:-D:-D
Mi tam wszystko jedno, co by nie za dlugo zechcial siedziec, teskni mi sie juz za nim:unsure:
A do tego rece zaciera z radosci ,a ja tak sie boje, ciesze oczywiscie, ale boje.
Teraz to on sie cieszy, ale zobaczymy jego mine na porodowce:-D:-D:-D
 
Kira mi sie wydaje ze mi brzuch opadl, tak patrze na niego w lustrze i tak mi sie zdaje.O skurczach nic nie powiedzieli, jak sie bedzie cos dzialo to przyjezdzac.Te uplawy to moze rzeczywiscie po badaniu:confused:....eh, czekamy ,nie ma innego wyjscia
 
Ola mój mąż ciągle mówi do syna żeby już wychodził,a jak wczoraj mu powiedzialam że mam skurcze co 25 min.to zbladł i mówi że nie mogę rodzic w niedziele bo on musi isc do pracy...:-D:-D:-Dśmieszni są:-)
A jeśli chodzi o strach to chyba normalne,ja w każdym razie też sie boje.Jakby nie patrzeć całe nasze życie sie zmieni diametralnie:tak:i mimo że nie mogę sie doczekac jak Adaś będzie z nami to czuje obawy-jak sobie poradze z taką kruszynką,czy damy radę finansowo,czy będe potrafiła rozpoznac co mu jest,czy bede miala pokarm,itd.Milion wątpliwości,ale jednoczesnie ogromne szczescie.Mysle ze to normalne...Hmm....ale smęce:-D
 
ja zaluje ze nie dowiedzialam sie ile % mialam tam na tym ktg . Chociaz jak patrzylam to do polowy dochodzily ( wiec moglo byc z 40 ? nie wiem) ... wiem tylko ze co 3 minuty skurcze mialam (czyli jak zawsze).
 
reklama
Ja jestem na warcie cały czas:-) Nasłu****e, czy coś czuje.............:-Dale nic. Zjadłam dziś 2l lodów SAMODZIELNIE. Humor nadal do bani.
 
Do góry