reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Dzień dobry :-)!

anitaa84 gratuluję Oskarkowi nowych osiągnięć :-).
Adrianek też mało śpi :tak:. Zasypia ok.22-23, a wstaje ok.8-9. W między czasie budzi się zazwyczaj 3 razy na karmienie (karmię go piersią). Natomiast w dzień ma 1-2 drzemki, które w sumie trwają ok.1,5 godz.

Agnieszka&Emily gratuluję Emily nowych osiągnięć :-)

Kunek dziękuję :-).
Ja również gratuluję Emilce nowych osiągnięć :-).
Cieszę się, że z Emilką wszystko dobrze.

michalzuzia gratuluję Zuzi nowych osiągnięć :-).

Nikaa gratuluję Oliwce nowych osiągnięć :-).
Na szczęście Adi zasypia, w krótkim czasie po przystawieniu do cyca :-).

sierpniowamama gratuluję Arturkowi nowych osiągnięć :-).
Adrianek też nie lubi folii przeciwdeszczowej. Jak tylko mu ją zakładam, zaczyna płakać i wiercić się w wózku. Dlatego podczas deszczu, jeśli nie musimy, to nie wychodzimy z nim z domu.

gusiaczek_p gratuluję Ali nowych osiągnięć :-).
Mam nadzieję, że w dzień tej wielkiej uroczystości pogoda Wam dopisze.
Super zdjęcia :tak:. Uroczą masz córeczkę :-).

U nas od samego rana pada deszcz, więc siedzimy w domu :-(.
Adrianek staje przy meblach i czasami trzyma się tylko jedną rączką, a od kilku dni potrafi przez kilka sekund stać bez trzymanki :tak::-).
Przedwczoraj, jak się bawił z moją siostrą, to kilka razy wstał sam, puścił się jej, dwa razy klasnął i upadł na pupę :tak::-D. Trzymany za rączki stawia kroki, a ostatnio zaczął raczkować (o ile to można nazwać raczkowaniem), ale do tyłu :-D.
Ostatnio był z moją siostrą i mamą na spacerze w lesie. Moja mama powiedziała mu, że w lesie mieszkają wilki i robią "uuuuu"... I Aduś po powrocie do domu cały czas mówił "uuuuu" :-).

Pozdrawiam :-)!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, nie mogę się powstrzymać i muszę się pochwalić jak pięknie stoi moja pannica jak się tak nie wierci:-)
i takie tam jeszcze inne z tej samej serii;-)
 

Załączniki

  • DSC03497małe nk.jpg
    DSC03497małe nk.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC03478małenk.jpg
    DSC03478małenk.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC03502.jpg
    DSC03502.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 43
Dobry wieczór :blink:
Nikaa- mam nadzieję że noce już są lepsze. Artur spał od urodzenia sam, ale gdy w nocy dziąsła dawały o sobie znać to często pomagało spanie z nami. Chyba po prostu potrzebował bliskości. Oby Oliwce szybko wyszły dwójki i nie musiała się męczyć :tak:.
mama_Adrianka- Artur na szczęście nie płacze itp. przez folię, wali w nią oburącz i czasem nawet się z tego śmieje :sorry2:. Fajnie że Adrianek już sam wstaje. Artur wciąż się przymierza ale on wszystko robi ostrożnie tak więc długo ćwiczy zanim się zdecyduje :yes:.
gusiaczek_p- świetne foty. O ile pamiętam jutro obchodzicie roczek więc wszystkiego najlepszego dla córeczki ;-).

U nas pojawiła się nowa umiejętność, Artur nauczył się klaskać. Patrzy na swoje ręce chwilę się zastanawia i zaczyna klaskać :sorry2:. Dopracował też przybijanie piątki i podskakiwanie :baffled:. Trzyma się np. suszarki z praniem i podskakuje dość wysoko potrząsając głową na boki albo patrząc do góry (prawie za siebie) :no: co grozi skręceniem karku. Z bardziej przyziemnych spraw to wybrałam się do kościoła i już wiem że roczek będzie 23 sierpnia o godz. 11 :baffled:. Trochę za wcześnie jak dla mnie, ale cóż robić :errr:. Zakupiłam już ozdobne świeczki na tort, który sama upiekę i pomału wszystko przygotowuję :blink:. Wolę już zacząć niż potem na ostatnią chwilę wszystko załatwiać. Uciekam spać bo po wczorajszej nocy z nawałnicą oczy mi się kleją... małego wybudzał deszcz walący w szybę.
 
Hej, nie mogę się powstrzymać i muszę się pochwalić jak pięknie stoi moja pannica jak się tak nie wierci:-)
i takie tam jeszcze inne z tej samej serii;-)
Super fotki Alicja pieknie stoi:tak::tak::tak:


O ile dobrze wyczytalam z suwaczka Twoja mala pannica ma dzis swieto tak wiec

W Dniu tak pieknym i wspanialym zycze Tobie ALICJO sercem calym zdrowia szczescia pomyslnosci sto lat zycia i radosci!!!!!!!!!:-):-):-):-)
 
GUSIACZEK P sliczne zdjecia coruni.
Wszystkiego naj...naj...najlepszego dla Alicji z okazji pierwszych urodzinek-duzo zdrowka, szczescia, pysznego tortu i mnostwa pieknych prezentow
zycza Oliwka i Monika .
SIERPNIOWAMAMA gratuluje nowych umiejetnosci Arurkowi. Ja ciagle probuje nauczyc corcie klaskania ale ona nie potrafi sie skupic na niczym dluzej niz pare sekund i po chwili mi ucieka. Czasem zdazy jej sie samej chwilke porobic kosi kosi ale to pewnie przypadek.
Wy bedziecie 23.08 obchodzic roczek a my tego dnia wreszcie ochrzcimy nasza dziecine:zawstydzona/y:.
 
Dzień dobry :-)!

gusiaczek_p śliczne fotki :-):tak:.
A oto życzenia dla Ali z okazji jej Pierwszych Urodzin:
Wszystko, co piękne i wymarzone,
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.


sierpniowamama gratuluję Arturkowi nowych umiejętnosci :-).

Adrianek ostatnio wzbogacił swoje słownictwo o słowo "lala", a od wczoraj raczkuje (i to do przodu) :-):tak:. A już myślałam, że ominie ten etap.
Myślałam też, że najpierw wyrzną mu się trójeczki, a tu niespodzianka... lada dzień powinna mu się przebić dolna, prawa czwórka :tak:.

Miłego weekendu :-)!
 
Baaardzo dziękujemy za życzenia:-) Imprezka się udała. Mimo nie zaciekawej pogody był grill na świeżym powietrzu, tylko, że siedzieliśmy pod dachem. A dzisiaj jedziemy do prababci Ali i zaraz muszę się szykować. Buziaki dla Was:happy2:
 
Witam, ale tu pustki :-D
Od wczoraj grzeje słonko i nareszcie czuć że mamy wakacje :rofl::rolleyes:. Wczorajszy dzień spędziliśmy na balkonie bo tak grzało że nie szło z małym wyjść. Niestety balkon mamy malutki i nie wiele możliwości :dry:, chciałabym rozłożyć małemu basenik niestety nie zmieści się :baffled:. Chyba zawiozę basenik do moich rodziców tam jest dużżży balkon i ogródek. Kurcze szukamy z mężem od jakiegoś czasu działki i nic z tego :nerd:. Przynajmniej miałabym gdzie z małym chodzić.
Chrześnica męża miała urodziny i zaprosiła mnie na kawę. Chciałam to wykorzystać i wręczyć bratowej zaproszenie na roczek, pomyślałam że moja wizyta złagodzi konflikt. Niestety chyba się pomyliłam. Usłyszałam zdawkowe cześć przy wejściu i tyle :wściekła/y:. Olałabym ją ale żal mi małego. I kompletnie nie wiem co zrobić.... nawet nie wiem czy przyjdzie na ten roczek :no:. Wściekła jestem na nią i tyle.
Artur wczoraj 2 razy sam stał bez trzymania i nawet się nie zachwiał :tak:, tyle że jak się zorientował to zaraz klap na dupę :tak:. Przez ten upał nie chce jeść i mało pije :baffled:. Ze spaniem też jest różnie. W nocy nawet ok ale w dzień męczy do upał. Uciekam obudził się.
 
A tu dalej cisza :confused:
...no to pochwalę się tylko że Artur wreszcie nauczył się przechylać butelkę (taką z niekapkiem )aby się napić. Dotąd musiałam robić to za niego, a najśmieszniejsze że ze zwykłej szklanki to się napije :-D. Wczoraj byłam u rodziców i pluskaliśmy się w baseniku :tak:. Młody był zachwycony :sorry2:, a i ja z chęcią się zamoczyłam :-D. To tyle... może ktoś się odezwie :blink:
 

Załączniki

  • P7045225.jpg
    P7045225.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 49
reklama
:) cisza jak makiem zasiał..

u nas tez od kilku dni byly kapiele w basenie ale niestety mały sie zaraził katarem i kaszle tez wiec póki co sie leczy:baffled:

pierwszy raz jest przeziebiony i jestem zielona co mam zrobic zeby mu było lepiej..kataru nie daje sobie odciagnac wiec dostaje tylko nasivin i drosetux

sierpniowamama super Arturek:tak:
 
Do góry