reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

reklama
witam z ranka
ewak czyli jak się domyslilam trzeba uzbierac 50 postów zeby dolaczyc do reszty ? zeby tylko nas odwiedzaly :-) bedziemy musiely pisac krotsze posty.
Ewo napisz Mi czy ktos Ci pomaga w opiece nad dzieckiem i męzem czy sama sobie dajesz rade ?
Ja dzis mam milutki dzien przychodzi do mnie moja przyjaciułka z dzieckiem dwumiesiecznym a w tej chwili zadko sie spotykamy bo jestesmy mocno zajete w opiece nad naszymi bobokami .Jeszcze z rana mam najwiecej czasu by cos napisac ,bo jest najgrzeczniejsza pozniej juz roznie bywa wieczorem skolei maz sie domaga zebym z nim spedzila troche czasu,dobra nie bede sie rozpisywac bo mialam pisac krotsze posty:-Dojeja gdzies mi moje suwaczki zniknely bede musiala znowu poprsic meza ,chyba ze macie jakis prosty sposob na je umieszczenie.dozobaczonka.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie stare i nowe forumowiczki,
To i ja zaczynam starania o uzbieranie wystarczającej liczby postów - bez was jakoś nie wyobrażam sobie tych krótkich chwil kiedy mały daje odsapnąc. Za nami kolejna niezła noc - kolega od jakiegoś czasu budzi sie na mleczko tylko raz, choć my wciąż tylko na cycu. Niestety po cycowaniu była kupka, a potem fikanie, ale wszystko to trwało około godzinki więc rodzice całkiem wyspani. Znaczy ze mną to różnie bywa - od zawsze miewałam kłopoty ze snem - a teraz to ciągłe wybudzanie nie działa stabilizujaco. W Łodzi buro i deszczowo - ale się nie damy - dla nas dzień bez spaceru (min 2 godzinki) to dzień stracony. Na szczęście udało sie przez te parę miesięcy zaprzyjaźnić z kilkoma okolicznymi mamami i jednym tatusiem i na spacerkach - a właściwie wycieczkach - najczęściej jest z kim pogadać :-)
Pozdrawiam i idę spreparować jakieś śniadanko.
 
ojej, jakie zmiany. dziewczyny z zamknietego, piszcie do nas czasem:-)
sosik rzeczywiście miły dzień będziesz miała. My niestety same do 16:-(. Pogoda u nas okropna, strasznie pada i nie wiem co bedzie ze spacerkiem. Jeszce jest wcześnie więc moze cos się zmieni.

Wczoraj byłam na zakupach. W końcu kupiłam Alicji prezent:-) Takie organki z przyczepiona dżdżownicą na stojaku. Nie mogłam się powstrzymać i rozpakowałam. Ala była zachwycona(a ja razem z nią) I kupiłam jeszcze prezent dla dziewczynki rocznej, książke rymowankę z Fisher Price. Ogólnie jestem zadowolona z zakupów:-)

Magdabede witaj sąsiadko :) Miło, że masz z kim spacerować. Ja niestety nie mam takiej przyjemności
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry tego deszczowego dnia:-p

Dziękuję za miłe przywitanie:tak:

Za oknem szaro-buro, ale my i tak spacerki wstrzymane bo Emilka ma gardełko czerwone i pije syropek, ostatnio tyle się błąkaliśmy po poradniach że pewnie w którejś złapała, no ale na szczęście nic poważnego.
W związku z tą infekcją szczepienie mamy ZNOWU przełożone na po świętach. Bo moja mała to była szczepiona tylko na WZW a na reszte ciągle czekamy bo zawsze coś przeszkadza, jak nie gardełko to katarek, albo złe wyniki moczu:wściekła/y::zawstydzona/y::dry:

Nikula wspominałaś że jest wśród Was mama z Bielska-Białej... ciekawe która bo na regionalnym mamy aż dwa sierpniowe maluszki oprócz mojego. No albo to jeszcze inna mama:-D

Uciekam bo Emilka wpakuje całą pieluchę do buzi heh:-D:-D
Pozdrawiamy !!
 
Do góry