reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Sierpień 2009

M

mags777

Gość
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Ponieważ dziś dowiedziałam się że ja też dołączę do tego grona ( szczęśliwe dwie kreseczki!!!!!) a nie znalazłam wątku ''sierpniowego'', postanowiłam go założyć. Zapraszam wszystkie kobietki, które właśnie na ten miesiąc wyznaczony mają termin, żebyśmy wspólnie mogły przeżywać ten cudowny czas, wspierać się i dzielić wątpliwościami i radościami też. Jestem taka szczęśliwa!!!! Pozdrawiam,
mags777 :-D

reklama

andradk

Początkująca w BB
Miasto
Dania Frederikshavn
Rozwiązania
0
gratuluje !!!! i ja tez dolanczam do tego szczesliwego gronu wlasnie sie tez dzisiaj dowiedzialam jestem bardzo szczesliwa staralismy sie z mezem 10 miesiecy i bardzo sie cieszymy pozdrawiam ..:-)

Emy

Fanka BB :)
Miasto
Hurghada/Warszawa
Rozwiązania
0
Witam dziewczyny! Cieszę, że już jest wątek sierpniowy.
Ja mam termin mniej więcej na 6-go sierpnia. Od roku leczę się na PCO, także moja fasolka powstała za sprawą dużej dawki leków.
teraz też nie daje mi się mocno cieszyć. Lekarz przepisał mi nowe leki i kazał leżeć, nic nie robić i nigdzie się nie ruszać, ewentualnie na 30 min. spacer.

Napiszcie coś o Was. Musimy się poznać, w końcu długie 9 m-cy przed nami ;)
Pozdrawiam

andradk

Początkująca w BB
Miasto
Dania Frederikshavn
Rozwiązania
0
witam emy.... :-)
gratulacje!!!!!
a ja tez mam termin na 6 sierpnia...:-D:-D:-D!!!1 wiec jest nas dwie.. ... ja tez mam pco ..i staralismy sie 10 miesiecu.. i w zeszlym tygodni bylam u gina i jeszcze nic nie bylo wiadomo.. a w sobote mi sie @ spozniale juz 3 dzien i o tak zrobilam tescik i byly dwie kreseczki:laugh2::szok: i bardzo jestem szczesliwa .. troche mi bol brzucha dokucza ale szczesliwa .. pozdrawiam

SylwiaZG

Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Gratuluję dziewczyny i życzę miłych forumowych pogawędek i pełnego radości oczekiwania! Wspierajcie się tak jak my Sierpniówki 2008:) Powodzenia!

Emy

Miasto
Hurghada/Warszawa
Rozwiązania
0
andradk, gratuluję i cieszę się bardzo, że mamy ten sam termin porodu. Urodzimy słodkie lwiątka. Mąż jest zadowolony, bo sam jest z sierpnia. Niezły sobie sprawił prezent urodzinowy
Ja z radości zrobiłam 3 testy!
Bałam się, że z pco nie zajdę w ciążę. naczytałam się, że dziewczyny starają się zajść latami.

SylwiaZG, dziekujemy za wsparcie. Przecudowną masz córeczkę. Pozdrawiam

olich

Wdrożona(y)
Miasto
koszalin
Rozwiązania
0
:-DGRATULUJE WSZYSTKIM :-D
W końcu się zaczęło....:sorry:
Ja rok temu jeszcze nie wiedziałam jaka mała niespodzianka do nas przyjdzie.:-)
Najszczęśliwszych 9 miesięcy i przecudnych dzieciaczków.;-):tak:;-)

fasoleczka

Miasto
U K
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie))

U mnie takze pozytywny wyniczek ale wizyta u poloznej dopiero 8-12-08
a pozniej skierowanko do szpitala na usg bede wiedziec wiecej....

Jak narazie terminek pokazuje sierpien wiec witam)))))))))))

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
Gratuluja zafasolkowanym:-D
trzymajcie sie sierpniówki:-) Nie moge uwierzyć, że już jesteście na forum! Czas z maluszkiem szybciej leci...
Pozdrawiam, doświadczona mama-sierpniówka 2007:-D:tak:

reklama
Rozwiązania
0
Witajcie!
Dołączam do Waszego wątku. Dziś rano zrobiłam test i wyszły 2 grube kreski :-). Po chwili zrobiłam jeszcze test innego producenta i to samo :-). Juz zadzwoniłam do mojego lekarza zeby umowic sie na przyszly tydzien. wedlug moich obliczen to 3 tydzien ale gdyby liczyc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki to 6. Jak to liczyc? w przyszlym tygodniu mam nadzieje ze sie potwierdzi, byc moze to jeszcze za wczesniej zeby zobaczyc ale juz dluzej nie moge czekac!!! Fajnie ze powstal juz watek sierpniowy!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
megalija Sierpniowe mamy 2018 155
korek2016 Staramy się 1
mycha05 Staramy się 966
M Dzieci urodzone w sierpniu 2013 20139

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry