reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

spóźnione zyczonka dla Alusi, Gabrysi i Maciusia!!!!! sto latek szkraby!!!!!!!!!!!!

Natt trzymam kciuki cały czas za twoją Anusie zaciśnięte!!!
Enka mam nadzieję że zółtaczka szybko minie i wypuszczą was do domku
Reksio współczuje kolek, u nas to samo - Oliwka płakusia wieczorami a czasem także w dzień... masakra!!
Piwonia współczuje tego spacerowania po dziewczyny, zimą też tak zaprowadzasz??
Deli mam nadzieję że Oliwcia zawsze będzie chętnie chodzić do przedszkola

pozdrowionka dla wszystkich!!
 
reklama
spóźnione zyczonka dla Alusi, Gabrysi i Maciusia!!!!! sto latek szkraby!!!!!!!!!!!!

Natt trzymam kciuki cały czas za twoją Anusie zaciśnięte!!!
Enka mam nadzieję że zółtaczka szybko minie i wypuszczą was do domku
Reksio współczuje kolek, u nas to samo - Oliwka płakusia wieczorami a czasem także w dzień... masakra!!
Piwonia współczuje tego spacerowania po dziewczyny, zimą też tak zaprowadzasz??
Deli mam nadzieję że Oliwcia zawsze będzie chętnie chodzić do przedszkola

pozdrowionka dla wszystkich!!

nie na szczście starsza chodzi sama,a młodszą bedziemy tylko od czasu do czasu odprowadzac,bo akurat wtedy z Alcią spacerujemy,same wracać bedą,a zimą siostra po pracy bedzie odbierać młodszą,a my na saneczkach pewno bedzie większa radocha
zobaczymy jak bedzie
 
Już jesteśmy z powrotem. Bilirubina zaczęła spadać, więc będzie dobrze. Młody dostał kroplówkę i musiałam na 24 godziny odstawić od cyca. Krzywił się na początku bardzo na butlę, ale jakoś daliśmy radę. Miał też zrobione usg głowy i brzucha. Wyszły pewne nieprawidłowości, ale to na razie tylko do kontroli za miesiąc.
 
Dobrze, że jestesteście już w domu. Ale jakie nieprawidłowości???
Nie strasz nas tutaj!!



My po pierwszym dniu badań. Niestety leki uszkodziły słuch Frania:(
Jutro cięższe badanie - progi słuchu i odpowiedź z pnia mózgu. Tu juz będzie wszystko wiadomo - czy da się aparatować, czy jest potrzeba itd.
 
Dziewczyny, macie jakieś wieści od Natt o Ani?

I znowu hurtem, przepraszam Was, przez to wszystko głowy nie mam:
wszystkim kochanym, cudownym, wyjątkowym, przesłodkim, rozkosznym jubilatom sierpniowym duuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i słoneczka w życiu:)
 
Kochane bardzo, bardzo przepraszam, że tak hurtem, nieosobiście, dla każdego...

100 lat Kochane Sierpniowe Dwulatki!
 
dziewczyny - u natt chyba wsio ok, bo umawiamy się (sms-owo) na spotkanie; sms od natt miał bardzo wesoły wydźwięk, więc mniemam, że wszystko u nich w jak najlepszym porządeczku:tak:

magda 12345 - stooooo laaaaaaaaat dla Jasia!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry