reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam dziewczynki :-)
nie dam rady Was poczytac, bo ja na chwilke tylko sie przywitac zebyscie nie myslaly, ze o Was zapomnialam. Naprawde nie mam czasu nawet herbaty sie w spokoju napic, wory pod oczami itp... Poza tym co kilka dni mam ataki kamlotow, wiec nie czuje sie bosko, jakos za dwa tygodnie chyba beda zoperowane i spokoj. Wielkiego sie strachu najadlam, bo maluch byl bardzo chory (bylam u lekarza ale jak wiadomo skonczylo sie na niczym, bo rzekomo nic mu nie bylo) Kichal, kaszlal bardzo nieladnie i tak byl zatkany, ze ktoregos dnia zsinial, biale usteczka i zemdlal. Ja go szybko na rece a on nic tylko sie osunal mi na ramie bezwladnie........... To chyba byl najgorszy moment w moim dotychczasowym zyciu, bo myslalam, ze umarl...... Przytulilam go tak mocno, mocno i cale szczescie zaczal z powrotem oddychac. Potem pogotowie, szpital itp.... Bylismy tam dwa dni na obserwacji, okazalo sie, ze bronchit. juz teraz dobrze, wyzdrowial cale szczescie ale ja schize mam caly cas i z oka go na sekunde nie spuszczam. Urosl juz taki duzy, wazy 5300 az ciezko go nosic. Pieknie sie usmiecha i brat juz go lubi. Musze bardzo uwazac, bo wczoraj chcial go poczestowac rodzynkiem :tak:
Lece wieszac pranie, obiad dla Pimpiego juz tez gotowy prawie. wpadne niebawem buziaczki
 
Witajcie dziewczyny:)
Pamietacie mnie jeszcze???? heheh dawnooooo mnie tutaj nie było..... wróciłam bo staramy sie o druga dzidzię a tu widze niektóre z Was mają juz drugie szczęscie na świecie. Ale fajnie....
Dużo zdrówa zyczę wszystkim maluszkom :)
 
Witaj monika po przerwie ;-)

A ja dzis myslalam ze z wrazenia padne,dostalam od tesciowej stolnice na urodziny
shocked.gif
( to jej pierwszy prezent dla mnie od 12 lat).....ale ja mowie: ze dzis nie mam,tylko w listopadzie dopiero,a ona: to nic bedziesz miala na zas.....
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


Kurcze cieszylam sie ze moje dziewuszki zdrowe,a tu wlasnie Gosia do mnie przyszla ze w gardle ja drapie i z nosa cieknie....ehhhhh.....szlag by to ...lece sprawdzic co mam na stanie w apteczce,bo nawet nie wiem...cale lato zdrowe byly
to milej nocki zycze...pa
 
Oj, Anet, oplułam monitor:)

Alex, miło Cie widzieć, kochana:)
Zdrówka dla Ciebie, oby się już te Twoje problemy zdrowotne skończyły.
I oby maluszek już nie fundował Ci takich nerwów..

A ja jestem taka szczęśliwa, bo aparaty działaja na Frania cudownie:) Narazie wypróbowalismy je jako wygłuszacze tych częstotliwości, które Frania bolały - rewelacja.:) Wreszcie spokojnie zjedlismy obiad w Ikei:)
Do nauki mowy czynnej zamówiłam dzis już pomoce (za jedyne 480 zł..) i od następnego tygodnia zaczynamy walkę, dziewczyny:)
Ale jestem szczęśliwa, mówię Wam:)
 
reklama
witam was
już nie pamiętam kiedy was ostatnio odwiedziłam ?????!!!!! nie mam szans nadrobić zaległości w czytaniu, ale myślę, że teraz będę mieć troszke więcej czasu żeby zaglądać na bb
u nas wszystko ok. staramy się o rodzeństwo dla szymusia :) jak na razie niestety z marnym skutkiem:( pozdrawiamy buziaczki
 
Do góry