Witam bladym świtem Mamuśki!!!!!!!!!:-)
Co jest wstawać na poranną gimnastykę, biegusiem


!!!!
Ja już wyspana o dziwo, maluszek o 6.00 już zrobił rundkę na skakance w brzuszku, ale napiliśmy się szklaneczkę ciepłego mleczka i poszedł grzecznie dalej spać, a ja po cichu buszuję w domu, aby nie obudzić pierworodnego, do szkoły idzie dopiero na 9.00.
Wiecie co mam ploteczki dla Was,poczytalam sobie trochę (od 20 str. do końca) te Styczniówki 2011r. i jaki tam "dym" jest


i nieprzyjemna atmosfera brrr, u nas na szczęscie nigdy tak nie było.

Podobno ta BLONDI co niby ma trojaczki to jakiś "fikcyjny troll" jest kituje tak równo o tych dzieicach, że

dziewczyny się skapowały, bo dużo rzeczy, o których pisze się nie zgadza, teraz niby jest w szpitalu i jej mąż pisał, no cyrk. Podobno być moze jest nawet w dwóch osobach.
Pajkaa Ty chyba miałaś rację, że w 5 tyg. 3 serduszka???? Ale jazda!


Czemu ludzie robią takie rzeczy ja nie pojmuję tego!!! Jak im się chce, no kurcze ja chyba jakaś tępa jestem, bo bym na to nie wpadła




!!!!
Ja z witamin biorę tylko Falvit Mama i to co 3 dni, do tego Folik i magnez codziennie i koniec, nic nie zmieniam.
Monika jak brzunio twardnieje to stawia się macica, trzeba wtedy dużo leżec, własciwie na to to tylko leżenie i no-spa
Aga_Natalia prawie w nocy naleśniki???? Niesamowita jesteś, ale cóż też bym zjadła

, ale placki ziemniaczane mmm, zrobię w sobotę
Kiniusia dbaj o siebie, jak pozaliczasz to napisz troszę do nas:-)
Dziękuję dziewczynki za info co do cukru, już sie nie denerwuję, choć na pewno ograniczę!
Idę zrobić sobie śniadanko, bom głodna.
Dziś serwuję jajeczka na miękko, do tego chlebuś razowy z pomidorkiem, rzodkiewką, ogórkiem i szczpyiorkiem pyyyycha

Smacznego Justysiu. dziękuje;-)hi hi