• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2010

reklama
witam brzuchatki:)
Dawno mnie tu nie było ale to tylko przez moj pobyt w szpitalu od 4 maja az do dzisiaj wiec ponad trzy tygodnie:-( Ale juz wydobrzałam i teraz zostaje mi tyko lezec lezec i jeszcze raz lezec!!! A wszstko przez te skurcze:-( Uwazajcie na siebie dziewczynki i nie lekcewazcie zadnego niepokojacego objawu.
Postów nie nadrobie, nawet nie bede próbowac.
Zmykam doprowadzic sie do ładu do wreszcie własnej łazienki:-)
 
ejj co jest z tymi szpitalami???Rózyczk@ dobrzej nam...

Pajeczko wszystko dostałam, ogromnie dziękuję:)))

Siadłam na allegro... zmobilizujcie mnie do zrobienia jakiejś listy bo sama nie dam chyba rady... ja nie umiem tego ogarnąć..
 
reklama
witam brzuchatki:)
Dawno mnie tu nie było ale to tylko przez moj pobyt w szpitalu od 4 maja az do dzisiaj wiec ponad trzy tygodnie:-( Ale juz wydobrzałam i teraz zostaje mi tyko lezec lezec i jeszcze raz lezec!!! A wszstko przez te skurcze:-( Uwazajcie na siebie dziewczynki i nie lekcewazcie zadnego niepokojacego objawu.
Postów nie nadrobie, nawet nie bede próbowac.
Zmykam doprowadzic sie do ładu do wreszcie własnej łazienki:-)

Różyczko kurcze to długo Cię trzymali w tym szpitalu???? Takie miałaś skurcze często????
Mam nadzieje, ze juz będzie dobrze leż duzo jak ja i dbaj o siebie, oszczędzaj się, bo my to jeszcze mamy sporo czasu do porodu!!!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry