reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

agulek80-współczuję,mam nadzieję że to nic poważnego ale jak jest temperatura to organizm broni się przed chorobą bo gorączka nie jest chorobą.Życzę zdrówka i napisz czy dalej ma gorączkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulek80 duzo zdrowka dla Marcinka :)

A mi sie chce taaaaak spac. Mala przebudzila sie ok 4 i zasnela po 5, a ja ok 6. Wstalysmy o 7:30 i jestem nieprzytomna :-/

Wlasnie maz zmienia pieluche i jest masakra :-/ ale nadal uzywamy pieluszek. Ostatnio Gaja nie sygnalizuje kiedy robi kupe i nie wiemy kiedy ja sadzac na nocnik, ktory bardzo lubi i ma na nim sporo sukcesow :-)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, ale tu sympatycznie, postanowiłam więc napisać, też jestem mamą sierpniową 2010, moja córeczka ma na imię Łucja i urodziła się 23 sierpnia 2010. pozdrowienia dla wszystkich!
 
Marcin przespał się godzinkę i nadal marudzi. Z temp to jest tak, na czole 37,3 na skroni 37,9 i co tu robić? podać syrop? Chyba jeszcze się wstrzymam. Może to na zęby? Właśnie przyszła koleżanka Marcina, może Go rozweseli;-) Ma taką, co chodzi do 3-ej klasy :-)
mls u nas z nocnikiem jest podobnie.
luizka coś nie może mi się załadować stronka ale postaram się zagłosować :-)
Muffka witaj w naszym gronie :-)
 
Zgadzam się z mls-bo później organizm przy najmniejszej temperaturze nie poradzi sobie i nie będzie mógł sam zwalczyć temp.
luizka4don-już zagłosowałam :-)
martuśka85-no dokładnie jakbyś opisywała Nati,to samo lubi co Sara no może poza chodzeniem za rączki bo to leniuszek i zaraz siada i pokazywaniem części ciała i powtarzaniem słów bo jeszcze nie umie ale reszta cała Nati :tak:
 
Na razie temp nie rośnie, Mały marudzi ale poszedł z Zuzią na spacer wózkiem. Ja zaraz muszę pozmywać naczynie, póki mam jak ;-)
luizka zagłosowane :-) powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry