reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Dybry wieczor!

Widze ze temat siusiaka :-D u nas tez Leo lapie za siusiaka jak ma tylko do niego dostep;-)

Witamine D podaje codziennie regularnie ostatnio jak bylismy u lekarza to wlasnie pytalam o witamine D i mam podawac do 15 miesiaca:oo2:

No a u nas wiecie....... robota:zawstydzona/y::-D pracujemy silnie nad braciszkiem / siostrzyczka:-D

a jutro na szczepienie:baffled:

Pajko to juz lepiej te kciuki bede trzymala dalej :)
 
Witam,
miniona nocka była lepsza. Jednak to 4-ki wyszły, choć nie ma jeszcze 3-ek:szok:no i widzę, że dolne 2-ki już się szykują. Marcin nadal marudzi trochę. Jeśli chodzi o wit D, to ja podaję codziennie. 29 IX idziemy na szczepienie, to się zapytam co i jak. Marcin ma jeszcze dosyć duże ciemionko, a jak Wasze Szkraby?
Zabieram się za odkurzanie, miłego dnia!
 
Dzięki dziewczyny, osobiście bardziej przychylam się żeby wit D już nie dawać, Zuzka dostaje mnóstwo witamin w jedzeniu, poza tym bardzo dużo czasu spędza na podwórku. A ciemiączko ma wielkości opuszka palca wskazującego.
 
Hej Dziewczynki!
My wróciłyśmy z nad morza. Było super:)
Spróbuję nadrobić posty jak będę w domu, bo na razie u Dziadostwa dostęp do neta ograniczony:/
Miłego dnia!
 
Hejka :)
Ja witaminę D podaję codziennie. U nas ciemiączko jeszcze spore, bo Radek z dosyć dużym się urodził. Chłopcom wolniej zarasta ciemiączko - nawet do 2 lat ten proces trwa.

agulek współczuję kiepskich nocek.. wiem co to znaczy, bo Radek nigdy dobrze nie spał :( A zęby to wychodza jak chcą ;) Pamiętam, że jedno z sierpniowych dzieci jako pierwsze posiadło 2 dwójki - wygląd wampira ;D
roseann super, że wypad się udał :)

Kobietki, które są już po szczepieniu MMR - czy Wasze dzieci miały jakieś objawy poronne?? U nas dopiero 5 dzień po szczepionce, a podobno do 18 dni mogą wystąpić jakieś skutki uboczne, np. gorączka
 
Zuzka miała reakcję po MMR równo tydzień od szczepienia- podwyższona temperatura, wysypka i biegunka, nie chciała jeść, pić ani spać. Trwało to jakieś 3 dni i dosłownie przelewała mi się wtedy przez ręce. Pierwszy raz tak zareagowała na szczepionkę, po tych wcześniejszych nie było żadnej reakcji. Cieszę się, że mamy to już za sobą:tak:
 
reklama
Dziś znajoma jak mnie zobaczyła, powiedziała, że wyglądam na zmęczoną :-( no cóż, nie da się ukryć:-(dziś na 18-tą mam wizytę u dentysty. Mam zamiar spróbować jak Mały zareaguje, jak ktoś Mu szpera w buzi ;-)
B_O Marcinowi też z górnych najpierw wyszły 2-ki, co prawda miał już dwie dolne 1-ki:-D
roseann fajnie, że wypad udany!
A ja miałam chwilę odpoczynku, bo Mały padł mi w wózku o 13:25, przyszłam do domu, pozmywałam podłogi i siedzę. Niebawem sielanka się skończy ;-) no i pora szykować obiad.
 
Do góry