reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Roseann hehe może faktycznie coś z "wampirka" mam i dlatego tak mało śpie:D. No to Cie ładnie Maja urządziła, w takiej sytuacji chyba faktycznie lepiej brać wózek, bo nawet jak mała będzie chciała sama iść to Ty do wózka wpakujesz sobie zakupy i nie będziesz musiała ich nosić:)
Mls dziękuje za miłe słowa:) Jasio na zimę ma kurtkę, spodnie narciarskie i jeden kombinezon jednoczęściowy, ja już Jasia uberałam w kombinezon ale jak mialam wolne i mogliśmy sobie pozwolić na kilku godzinny spacer, ale pod spodem miał tylko bodziak z długim rękawem i rajstopy:). A tak na codzien teraz jak Jasio idzie na dwór to ma rajstopki, na to jakies spodenki, bodziak z krótkim rekawem i na to cienka bluzka z długim rękawem, albo bodziak z długim rekawem i na to bluzeczka z krótkim rekawem i na góre ciepła kurtka, jak jest bardzo zimno to zakładam mu jakąś cieplejszą bluzę albo sweterek
pod kutkę dodatkowo, do tego czapka, jakis szalik, i narazie jeszcze pół buty:)
Agulek to jeszcze troszkę i Marcinek będzie miał pełne uzębienie:) u nas nadal 8 ząbków, choć do końca nie wiem bo Jasio nie daje sobie sprawdzić czy ma w buzi coś nowego:)

A ja się nudze w pracy, dobrze ze jeszcze dobra godzina i idę do domu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzin dyybryyy!!!
wykorzystuje ze mlodziez spi :sorry2: co tam u was dziewuchy:-) ja nie mam sil na bb zawsze wieczorkiem sobie usiadlam i poczytalam co sie tu dzieje a teraz wieczorkiem jak mlody zasnie ja uciekam szybko do wyra zeby przespac to samopoczucie bo nadal nie jest lepiej:no:. malo tego jakis pech nas przesladuje od jakiegos czasu w zeszly czwatrek mialam wizyte u gin strasznie sie denerwowalam bo nie moge nic jesc, nie jem zadynych witamin i balam sie czy fasolka w brzuchu zyje:-( no ale na usg bylo wsio ok dzidzia ma juz 3,2 cm serducho pika jak szalone takze sie uspokoilam dostalismy sliczne zdjecie i bylam cala happyyyy no i sobie wymyslilam ze po wizyzcie u gin pojedziemy na cemntarz do naszej cioci .....pojechalismy zapalilismy swiatelka wracamy do samochodu a tu ..........szyba wybita od strony pasazera :angry::wściekła/y::crazy: i co ja wariatka jedna zostawilam torebke w aucie:no: dlatego nam szybe wybili no i sobie skurw.....ny ukradli a w torebce portfel z dokumentami klucze od domu i co najgorsze karta ciazy ze zdjeciami matko jak sie zdenerwowalam. najbardzej mi tych zdjec szkoda bylo bo ich juz nie odtworzy lekarz a kolejna wyizyta za miesiac:-:)-:)-:)-:)-( no i dodam ze moj M do domu musial po drabinie wchodzc ale wyobrazcie sobie w sobote zadzwonila pilicja ze cos znalezli M pojechal ale okazalo sie ze tylko moj dowod osobisty na jakims placu zabaw jakies dziecko znalazlo no to my z M sruuu na ten plac zabaw zeby poszukac moze cus jeszcze znajdzeimy ... taaa znalezlismy torebke jakis innej kobiety z wszystkimi dokumentami to chociaz ktos mial szczescie ale to jeszcze nie koniec.......................wczoraj dzwonia do mnie z gabinetu mojej gin wyobrazcie sobie jakies malzenstwo znalazlo moja katre ciazy tez na placu zabaw i zanioslo do mojej lekarz no poporstu az mi sie cieplo zrobilo dzis M pojechal odebrac i na szczescie zdjecia sa w srodku takze mozecie sobie wyobrazic co przezylam!!!! to tak w skrocie expresem naskrobalam....
no to uciekam buziam was i trzymajcie kciuki zeby mi juz przeszlo bo brakuje mi BB
 
Lea28 super, że z fasolką wsio ok :) Nie ma czym się stresować i denerwować :) Co do zaistniałej sytuacji to współczuję nerwów, po jaki kij komuś dokumenty, karta ciąży, jak chce to niech weźmie klucze, adres, pieniądze, skoro taki złodziejaszek z niego, a resztę niech zostawi. Ale skoro ktoś znalazł dowód to nie mógł zanieść na policję, tak jak zrobili to inni z kartą ciąży. Jak przez moją głupotę K. zgubił portfel to znalazł się na policji z całą zawartością. Ktoś znalazł i odniósł, nie brakowało nawet 1 funta.

Dziewczyny jeśli mogę prosić o oddanie głosu jeśli znajdziecie chwilkę czasu na Gajunię (w szlafroczku )
Głosowanie na zdjęcie miesiąca - eMaluszki.pl
 
Ostatnia edycja:
Lea nie denerwuj się, choć wiem, że to trudne. Cieszę się, że z fasolką wsio ok:tak:
mls Marcin ma na zimę dwie kurteczki i dwa kombinezony. Mamy też kilka par grubszych spodni. Teraz ubieram Marcina bardzo podobnie, z tym że nie zakładam jeszcze sweterków, tylko bluzki z długim rękawem na bodziaka.
Madziu Marcin też nie jest zbytnio chętny do pokazywania swojego uzębienia ;-) najlepiej wymacać je palcem:tak:
Zaraz muszę nastawić zupkę na jutro. Dziś zrobiłam pulpety również z myślą o jutrzejszym obiadku ;-) potem jeszcze ćwiczonka. M zajmie się Marcinem, bo On uwielbia mi przeszkadzać np siada mi na brzuch. Wolę poćwiczyć wcześniej, bo później to już za bardzo mi się nie będzie chciało ;-) jak na razie idzie mi nawet ok, ale to dopiero początek 6w, więc zobaczymy co będzie dalej.
Miłego wieczorku!
 
mlsm, zagłosowane:) U nas już przymrozki rano, dlatego ubieram Mai dwa bodziaki długie+ sweterek+ kurtka i czapka ale jeszcze nie zimowe. Na zimę mam puchowy kombinezon na śnieg i kurtkę+spodenki do chodzenia.
agulek, podziwiam Cię za te cwiczenia. Ja nadal nie mogę się zmotywowac:/

lea, oby temu komuś ręka uschła, jak mawiała moja Babcia:/ Trzymam kciuki za ustąpienie mdłości:)
Madzia, "nudzę się w pracy", hi hi ,dobre:)
 
Witajcie,
Marcin drzemie, coś dziś jakiś marudny. Jutro idziemy do kontroli. Niby jest lepiej ale jeszcze nie jest zdrowy. Zobaczymy co powie dr.
Madziu ja też czasami się nudzę w pracy ale na szczęście mam fajnych kolegów w pokoju. Najczęściej jeden z nich jest zajęty ale z drugim często gadamy głupoty ;-) przed porodem siedziałam sama w pokoju i było mi trochę nudno.
roseann mam nadzieję, że będzie widać efekty z moich ćwiczeń i że dotrwam do końca. Dziś dopiero 7-my dzień, a jest 42:szok:ja ogólnie co jakiś czas sobie ćwiczę i najgorzej jest zacząć, a potem za parę dni, to się wciągam ;-)
 
agulek80-zdrówka:)tez kiedys robiłam 6w udalo mi sie 8 dni;p
lea28- współczuje calej tej sytuacji:(
mls- ja kupiłam małemu kombinezon w całości a tak na zmiane ma spodnie narciarskie i kurtke jeszcze tylko czpeczke musze kupic :)a teraz ubieramy :rajstopki,body sweterek spodnie i kurteczke taka jesienno -zimową no i szaliczek oraz czapeczka obowiazkowo:)


Piotrek coraz wiecj chodzi juz potrafi sam bez zachecania pojsc na nozkach do pokoju swojego albo do łazienki:) wczoraj udało mu sie nawet wstac z kucków bez podtrzymywania:) Jestem z niego berdzo dumna:) zębów nastepnych dalej nie widac. Kurcze musze czesciej pisac na bb bo jakos sie opusciłam:) postanawiam sie poprawic hehe:)kupilismy malemu gigant wywrotke na allegro i jest nia zachwycony nic teraz po za nia nie widzi a jak idziemy na podwórko to wkladam go na pake mam sznurek do ciagniecia ni i nie musze wtedy go nosic mowie wam super sprawa:) No i mamy problem bo mały na wszystkie nkanapy, krzesła fotele wchodzi a nawet na szawki nawet na sekunde go zostawic nie mozna . dobrze ze chociaz umie schodzic ale i tak sie boje ze sie zapomni i spadnie na główke.

macie jakies propozycje prezentów na swieta??? bo ja nie mam zbytnio pomysłu:)
 
Ostatnia edycja:
Witam :)

U nas pogoda się popsuła i pada deszcz :/ Zdecydowałam się na zakup kombinezonu jednoczęściowego i jeszcze jednej pary spodni narciarskich i kurtkę. Zobaczymy co tak naprawdę się sprawdzi.

Kupiliśmy małej konia na biegunach :) Teraz czekamy na przesyłkę i jestem ciekawa jej reakcji :)

Pozdrawiamy :)
 
reklama
hej a co do konika na biegunach to moja corcia dostala na chrzciny ale go schowalismy bo byla za mala dzisiaj go wyciagnelismy a jej reakcja byla taka ze zaczela uciekac i sie go bac:( zabaczymy co jutro zrobi :)












 
Do góry