reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam :)

Kompletnie nie mam czasu na nic. Czytam regularnie, ale brak czas na pisanie :( W skrócie u nas ok. Mąż przyleciał na początku października na urlopik :) Gaja zdrowa z kompletem zębów i zauważyłam, że idą jej dolne 6 :szok: Ja się zapisałam na kurs prawa jazdy :) Teoria poszła tego samego dnia co składałam dokumenty w WORDzie :) a praktyka 8.11. Gaja wyjątkowo ma drzemkę więc mam czas, aby coś napisać. Chodzi spać ok 18:30 :) a ja zaczynam buszowanie po mieszkaniu.

Mnie też przybyło kilka kg. Wacham się +/- 5kg, ale wolałabym aby waga się utrzymała z co najmniej - 10kg :)
Co do koni, ja się ich boję, ale uważam, że są wyjątkowe, takie dostojne :)

A i co do siusiania, Gaja też miała okres, że każde siku lądowało w majtasach, dzięki bogu szybko minął ten okres :)

o i dzieć się obudził więc pozdrawiamy :)
 
reklama
Witajcie,
dziś idę do dr rodzinnego...zaczynam maraton ;-) może uda mi się wyciągnąć parę skierowań do specjalistów. Planuję też zrobić sobie badania: morfologię, ob. Robiłam po porodzie, więc już sporo czasu minęło.
mallaika ja mam okropnie popękane naczynka (od lat), mam też żylaka. Kilka lat temu byłam u naczyniowca i miałam jakieś tabletki, przynajmniej żeby trochę wzmocnić trochę te moje kruche naczynka :-( co do sposobów na żylaki, to jest takie zioło - piołun, gniecie się go i miesza z kefirem i przykłada jako kompres na noc (mojej Siostrze zniknął żylak po takiej kuracji). Też są ponoć dobre tabletki z kasztanowca. Co do popękanych naczynek, niestety nic nie można zrobić. Jedynie można je zamykać u dr lub kosmetyczki, ale to na jakiś czas. Koni się boję ale uważam, że są piękne i mądre. A Twoja terapia ma sens :-) mam pytanko w jakiej dzielnicy W-wy mieszkasz? Ja mieszkam pod W-wą w okolicy Sulejówka, może kiedyś się spotkamy? Fajnie, że z Teściową jest ok :-) oby tak dalej :-)
mls odzywaj się do nas częściej, a nie tylko podczytujesz ;-) trzymam kciuki za prawko, obyś zdała za pierwszym razem:tak:
Dziewczyny z tymi kg to jest niestety tak, że jak ktoś ma tendencje do tycia (czyt. ja) musi co jakiś czas się ograniczyć w jedzeniu i poćwiczyć, a niestety jesień i zima nie sprzyjają chudnięciu :-( mi przybyło 3 kg ale jak w porę się za siebie wezmę, to przynajmniej może nie przytyję więcej:wściekła/y:chociaż wcale nie jest to proste..
Kończę, bo powoli muszę się szykować do wyjścia. Ok 11 przyjdzie do mnie koleżanka i razem pojedziemy do przychodni tzn ja pójdę sama, a Ona z Marcinem będzie na dworze, żeby nie złapał jakiejś choroby.
 
Dziewczynki, ja tylko na szybko żeby zameldować, że od soboty jestesmy już w czwóreczkę.
Michaś ważył 4,290 i miał 60 cm. Poszło szybko:) Nadrobię i opiszę więcej jak się ogarnę ze wszystkim.
Buziaki:*
PS. Kilogramy...bez komentarza, hi hi
 
roseann GRATULACJE :)

A u nas pada śnieg :/ Udało mi się wczoraj kupić małej kozaczki, więc dzisiaj można na spacerek wybyć :)
o takie:
t_p_detail_zoom


A ja już pranie wstawiłam, gołąbki i fasolkę zieloną przygotowałam, zostały tylko ziemniaczki i laba :|)
 
Witajcie,
mam małą przerwę w sprzątaniu nowego domku :-) umyłam łazienkę na dole oraz dwa okna na górze, M umył podłogi na dole. Teraz poszedł odkurzać na dole i może pozmywa. Przyszliśmy do domu zjeść (niestety coś na szybko), Marcin zasnął w trakcie jedzenia. Jak wstanie, znowu pójdziemy do nowego coś robić :-) Pali się w kominku i jest coraz cieplej. Jeszcze nie ma drzwi ale już jest fajnie :-)
U nas pada od rana śnieg. Marcin jak wyszedł z domu, gdy już było go sporo, powiedział "Ooooo pianka"
mls buty bardzo ładne :-) My na szczęście też mamy kozaczki :-)
roseann jak się czujesz?? Jak Maleństwo?? Jak Maja?? Ogólnie napisz co i jak u Was :-)
Lea nie nerwuj się ;-) złość piękności szkodzi :-) co u Was?
 
roseann, gratulacje!!!
agulek, ależ Ci zazdroszczę kominka! jeszcze trochę i przeprowadzicie się do nowego domku - Super!

Ja jestem mega zmęczona. Nieco inaczej wyobrażałam sobie kurs z chowu i hodowli koni. Póki co poznałam rasy i typy bydła :dry: jutro może w końcu coś o konikach będzie:confused: w planach jest jeszcze trzoda chlewna i produkcja roślinna a wszystko po to, żeby dostać papiery rolnicze. No, ale czego się nie robi, żeby mieć swoją własna stajenkę i kawałek ziemi na wsi?:tak:

Trzymajcie się ciepło w to zimno niemiłosierne:-)
 
Rosean gratulacje wielkie. napisz co i jak jak si ogarniesz, piękne imie wybrałaś dla synka, wszystkie Michałki to super chłopaki :)
Agulku super że przeprowadzka tuz tuż
U nas leci dzień za dniem, 2 razy w tygodniu chodzę z synkiem na rytmikę, jesteśy oboje bardzo zadowoleni z tych zajęc, szykujemy się też do wyprawy na basen. Karolek rośnie, jak na drożdzach, dzisiaj skończył pół roczku mój kochany chłopczyk, ząbki się posypały ma już 5, a że karmie jeszcze piersią to niestety ja cierpię razem z nim jak mnie podgryza ale cóz :)
Pozdrawiam
 
reklama
agulek super, już niedługo i będziecie mieszkać w nowym domku :-D
misssi ja próbowałabym chodzić z małą na podobne zajęcia, ale ona była zajęta wszystkim innym :sorry2: najlesze życzenia dla Karolka :)

A Łódź wczoraj zasypało. Jak wyszłam o 19 do Biedronki to doznałam szoku. Zima, najprawdziwsza zima :szok: No ale śnieg jeszcze jest, więc dzisiaj znowu wyprawa do parku. Niech mała korzysta, kto wie kiedy będzie kolejny śnieg :-p Dzisiaj w Kinderplanecie jest organizowane Halloween dla dzieci :-) mała będzie pajączkiem:
Asda
 
Ostatnia edycja:
Do góry