reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

różyczka gratuluję! trzymam kciuki, żeby wszystko pomyślnie się rozwijało :)
Madzia jak na 7 m-c to nieźle się trzymasz :) dasz radę do końca, nie martw się ;)

Ja podjęłam decyzję o powrocie na urlop wychowawczy. Mam już dość wściekania się na opiekę w żłobku i dopraszanie się o podstawowe rzeczy. Ponieważ moja pensja starcza właściwie tylko na żłobek można uznać, że pracuję dla własnej satysfakcji; na zmianę żłobka nas nie stać, więc stwierdziłam, że sama zajmę się Juniorem. Już się nie mogę doczekać końca miesiąca..
Finansowo może nie będzie tak najgorzej, bo jest szansa na jakieś dodatkowe zlecenia podczas których Aleksander będzie mógł ze mną być. Jednym słowem: zmiany.
Trzymajcie się ciepło i zdrowo :)
 
reklama
różyczk@ gratuluję z całego serca!!! Dbaj o siebie:tak:
mallaika spędzisz więcej czasu z Juniorem, super!
Dziś odjechała od nas Teściowa, była od wtorku. Było fajnie, bo nie byłam sama z Marcinem....ale teraz znowu to samo :-( cóż.....z pracą nadal cisza :-(
 
Witajcie Dziewczyny
Ja z Jasiem też chora, mały z czwartku na piątek dostał gorączke, która utrzymywała się jeszcze w piątek, potem mu przeszło ale mnie gorzej zaraził, gorączke miałam 1 dzień i jedną noc ale za to męczy mnie straszny kaszel. Jasio dostał profilaktycznie syrop żeby się ode mnie nie zaraził bo jak narazie miał tylko lekki kaszelek. Ja wieczorami lepiej się czuję bo popołudniu mogę w końcu poleżeć w łóżku jak mój mąż wróci z pracy a tak to latam za Jaśkiem, który ogólnie dobrze się już czuję mamy problem tylko z jedzeniem, już nie wiem co mam wymyślać żeby on coś zjadł, niedługo chyba zniknie bo i tak straszny chudzielec z niego:). Z Maluszkiem raczej wszystko wporządku, rozpycha się na całego, tylko wydaje mi się że mój brzuch zmalał prawie 3 tyg temu miałam 92-93cm w obowodzie a dzis 90cm, ale za tydzien mam wizytę to będę wiedziała co i jak:)
Cieplutko pozdrawiam Was wszystkie i Wasze Maluszki:)
 
Madziu to zdrowka dla Ciebie!!!!!!!!!!!! Koniecznie dbaj o siebie i okruszka. A brzusiomoze Ci sie obnizył juz? Dlatego jest roznica w obwodzie?

U nas ok:) Olo chetnie chodzi do przedszkola i wreszcie jest zdrowy! No oby juz tak zostało

agulek hop hop jak tam nastroje?
 
Witacje,
ja od dłuższego czasu mam silne bóle głowy. Byłam u neurologa, dostałam skierowanie na CT mózgu (termin 31 I). Poza tym dostałam tabl (2 szt 20 zł) po których mnie jeszcze bardziej mnie rozbolała głowa. Dziś wzięłam kentonal i czekam :-( ogólnie jest do bani :-(
Madziu zdrówka!
różyczk@ super, że u Was wsio ok.
 
Agulek będzie dobrze zobaczysz, dobrze że masz skierowanie na badanie, a te tabletki może są za silne i lepiej ich nie brać? może skonsultuj to z lekarzem.
Różyczk@ super że Olek chętnie chodzi do przedszkola u nas ostatnio też było już dobrze, Jasio sam szedł do sali i ładnie jadł, ciekawe jak będzie po przerwie, mam nadzieję że też będzie w porządku bo jakiś czas temu Pani musiała Jasia brać do sali powiecmy na siłę na rękach bo mały płakał.
Mallaika skoro faktycznie zarabiasz tylko na żłobek to ja bym na Twoim miejscu się nie zastanawiała, tylko odrazu poszła na wychowawczy:). U nas to ja głównie zarabiam, więc musze pracować:)

Ja dziś na chwilkę rano wyszłam do sklepu, masakra wszyscy ludzie kaszlący i smarkający. Jasio dziś już sporadycznie kaszle, więc może w poniedziałek pójdzie do dzieci, a ja na chwilę do pracy pojade:) musze zrobić porządek na swoim biurku i w szafkach:) bo w lutym już raczej tam nie będę jeździć:). Dziewczyny co dajecie dziecią na śniadanie, bo mój smyk nie chce jeść kanapek, płatków z mlekiem też nie che, próbowałam ostatnio kaszke też nie ruszył i nie mam już pomysłów:) fakt że on pije ok 7 rano mleko MM, dość sporo bo 250ml a potem ok 11 je zupe, więc może poprostu nie jest głodny w porze śniadania?
 
Ostatnia edycja:
Madzia- Piotrek tez po prostu nie lubi kanapek i platkow z mlekiem;p Ja na sniadanko robie :tosty,kaszka z owocem,serek homo LUB budyń a i nie raz ma chec na nalesniki ;p No i do tego kakao bo mleka samego to nie wypije;p
 
Luizka dzięki:) spróbuje z naleśnikami i tostami:) bo serki chyba Jasiowi też się znudziły, ostatnio miał taką fazę że jadł nawet 3 dziennie:) mój maluch pije jeszcze mleko MM, takie dla dzieci po 2 roku życia rano i wieczorem, narazie to mleko chce więc do 3 roku życia będziemy mu dawać, chyba że sam wcześniej zrezygnuje:)
 
reklama
Madziu u mnie podobnie jak u Luizki tosty, czasem nawet suche z z samym keczupem pozwalam zjeśc, a tak to z serem żółtym lub z szynką.Poza tym lubi jajo na twardo 2 sztuki :), jajeczniczka na masełku, parówka berlinka tez czasem nawet 2 wciagnie :) Potem jogurt naturalny (słodkich nie tyka) kisielek lub budyń lub galaretka, w miedziczasie jabłuszka lu inne owoce, ok 15 dopiero obiad z nami, potem coś słodkiego ( mały batonik lub ciastko) o 18 kolacyjka - kanapka i kawa inka, o 19 po kąpieli mleczko 150-180 ml. Czasem teraz prosi o mleczko w nocy, jak słyszy że dzidzia pije :) to też chce.
Wydaje mi sie że Jasio jak wypije o 7 rano 250 ml mleka to jest najedzony, Czasem Czaruś też chce mleczko rano to wtedy już nie daje mu śniadanka tylko ewentualnie podje coś ode mnie jak bedzie chciał.

dziewczyny dajecie dzieciom jakieś syropki profilaktycznie w okresie zimowym? Ja kupiłam Echinasal bo mały pokaszliwał, a pani w aptece powiedziała ze ten syrop to powinnam teraz dawac codziennie nawet jak zdrowy.
 
Do góry