reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam :)

Agulek jak po bilansie? My mamy w piątek.

Anecia u nas na bilans trzeba się samemu umawiać. Może zadzwoń do przychodni i spytaj?


U nas do przodu. Młoda coraz bardziej szalona :) A syn chodzi do przedszkola z radością. Nie dawno do mnie dotarło, że on w przyszłym roku do zerówki :szok: leci ten czas
 
reklama
Witajcie!
Ależ tu cisza :-( no cóż....u nas niewiele nowego...wszystko jakoś leci...Młody dziś w domu, do przedszkola dopiero idzie w środę. Na szczęście jesień jest dla nas łagodna, choć ostatnie dni nieco deszczowe...
DJMka na bilansie wsio ok, w sumie nic nowego się nie dowiedziałam ;-) tzn koślawość pięt i zamiana np "k" na "t". A jak u Was?
Anecia u nas też samemu trzeba się umawiać na bilans. Może za jakiś czas by dzwonili jakbym się nie zgłosiła z Młodym ale nie wiem...a Ty dzwoniłaś?
 
Agulek u nas też zamiana t na k, ale jeszcze scotka zamiast szczotka. W styczniu mamy logopedę. Zaliczyliśmy też ortopedę, bo Młody kosi buty. Na razie mamy ćwiczenia i wkładki, a do przedszkola obuwie profilaktyczne.

Tak poza tym Młoda mi przychorowała ostatnio, że skończyło się zapaleniem ucha. Mamy już 2 zęby :)
 
DJMka mój też ma wkładki, ćwiczenia i obuwie profilaktyczne. A jakie kupiłaś? Czy masz dopiero zamiar? A jeśli chodzi o zamianę, to jeszcze w tym wieku normalne ale oczywiście warto ćwiczyć ;-) Gratki za ząbki :-)
U nas czas jakoś leci, pogoda jeszcze oszczędza, choć mój Marcin już chodzi w rajstopkach. Sam chce :-)
 
mam pytanko-moja tez koslawi piety(staw skokowy).czy ta wkladka to sie azwa supinujaca??
sa standardy czy jest dopasowywana do dziecka?
Ja bylam na bilansie(w iemczech mieszkam)-pani powiedziala koslawosc piet i na tym konic.jak tak czytam to co piszecie to do mnie dotarlo ze mloda powinna tez wkladki nosic...
 
Tokareczka tak mamy zalecone wkładki supinujące, do tego mogę zakupić obuwie profilaktyczne i zalecił nam ćwiczenia. U nas wspomniał o lekkim płaskostopi, której jest do "naprostowania" teraz.
To są chyba standardowe wkładki, trzeba je tylko do obuwia dopasować.

Agulek przymierzam się do kupna, ale jak na razie to imponujące kwoty w aptece zostawiam.
A Twój synek jakie ma?


Młodej idą zęby, hurtowo, masakrę w domu mamy. Ciągle ręce i to w ruchu, bo jak się siedzi to zło. Do tego noce z wieloma pobudkami. Padam na twarz.
 
DJMka pierwsze jakie kupiliśmy to były Aurelki /ponoć jedne z najlepszych/, później dokupiliśmy Postępu do przedszkola. Poszperaj np na all lub olx z używanych, czasami można w super stanie odkupić a nawet nowe. Tylko pamiętaj żeby kupić nieco większe tzn dłuższe i chyba najlepsze typu sandałki. Na płaskostopie wkładki są tańsze, te supinujące to już większy wydatek :baffled:
tokareczek, tak na koślawość pięt są wkładki supinujące....oczywiście do odpowiedniego obuwia tzn sztywne zapiętki, tylko nie takie jak maja buty Bartek lub Daniel, tylko bardziej sztywne.
 
hejka dziewczyny

ale mnie tu nie byłooooooo, ale wciąż mam Was w pamieci i czasem wpadam poczytać - jeśli jest co ;-) powiem tylko tyle, że u nas mnóstwo zawirowań - raz lepszych a raz gorszych...

a dziś chciałabym życzyć Wam i Waszym rodzinkom wszystkiego co najlepsze na tegoroczne Święta, dużoooo zdrówka bo to jest najważniejsze, dużo spokoju, miłości i spotkań w rodzinnym gronie, a dla tych najmniejszych bogatego Gwiazdora :-)

buziaki świąteczne ode mnie, eMka i dzieciaków - Anulki i Adasia
 
Witam dawno mnie tu nie było jakoś tak wyszło. Wikunia stale choruje praktycznie raz w miesiacu nie idzie 2 tyg do przedszkola bo jest chora. A teraz jeszcze ma podejrzenie astmy :( Pozdrawiam
 
reklama
To i ja zajrzałam. ;-)

kaarolina - gratulacje suwaczka. :tak: Jeśli mają podejrzenie astmy to to może być powód ciągłych chorób, jak dostanie leki to powinno pomóc.

Adrianna z kolei ma praktycznie 100% frekwencji w przedszkolu. Od września ufffff do przedszkola dostała się Weronika. Także w domciu zostanę tylko z syńciem. :tak: Ale to jeszcze troszkę.

Pozdrawiamy słonecznie.
 
Do góry