reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam :) tez jestem sierpniową mamusią ,

Termin mam na 17 sierpnia, ma byc synek wg wyników :) Planujemy dac mu na imię Kubuś

pozdrawiam i witam wszystkie mamy sierpniowe :)
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Ja mam dzisiaj senno-śpiący dzień, więc mało mnie :zawstydzona/y::sorry2:
Ciągle bym spała, więc śpię :-p
Później wezmę się za fasolkę po bretońsku, a wczoraj wieczorem wzięło mnie na młodą kapustę i po 20 robiłam :-D Wyszła pyszna i już jej nie ma :zawstydzona/y::-p
Mam nadzieję, że jutro będę miała "przytomniejszy" dzień.
Miłego dzionka życzę :-)

P.S. prajska, witaj :)))
 
Prajska witaj, napisz coś więcej o sobie...:p co robisz w życiu, skąd pochodzisz...:)

Ciamajdko będziesz dziś kleić te naklejki? Ojjj ciekawa jestem efektu:) Ps. Czapeczki został wysłane, ckiekawe kiedy do nas dotrą...napisałam im pytanie jakim listem wysłali ale cisza...

a mojego kuriera wciąż nie ma....

dziś na obiadek u mnie młode ziemniaczki z koperkiem, kalafior i no właśnie... mam piersi z kurczaka ale nie chce robić w panierce:p
chyba, że zrobię tradycyjny polski obiadek i jednak panierka??? Macie jakieś pomysły:p
 
Hej dziewczynki :-) od wczoraj jestem w Łodzi i nie miałam czasu zajrzeć do Was :sorry2: Widzę poruszany był temat opuchnięć ja nie narzekałam do wcz. Po podróży zauważyłam, że moje nóżki to baleronki ehhh a sezon sandałkowy dopiero przed nami :sorry2: wogóle wycztytałam w gazecie, że prawdziwe lato dopiero po 10 sierpnia, więc nie powinnyśmy się męczyć z brzucholami w upał - uff aby się sprawdziło. Wróciłam z Mama i Ja i oczywiście zmienił się faworyt wózka :-D ok idę się położyć dziś już poszlałam na nogach. do później kochane :*
 
Dzięki dziewczynki. Bo az sie przeraziłam ze tylko mnie to dopadło.

Mama Aneta- serio pomaga ta herbatka? A jaka jest jej tak mniej-wiecej cena?
Herbatka New Life firma BIO-ACTIVE ja płaciłam po 1zł za 6 sztuk ale to było na poczatku ciaży teraz nie wiem hurtowo sie zaopatrzyłam:-D:-p

Ehtele udanej zabawy:) no tak z nóżki na nóżkę to dasz radę...

Kolumnea to na l4 chodzisz do pracy? pewnie tak na kilka chwil.. no ale szef to przesadza.. powinien Cie po nogach całować..

Dziewczyny wczoraj rozpoczęła się akcja wyprawkowa dla Konwalii w Stowarzyszeniu....!!!!
więc oczekuję pierwszych odpowiedzi, dostałam zaproszenie na zlot (na poczatku lipca 40 km ode mnie) i pierwsze osoby zadeklarowały że coś nie coś mi wręczyć osobiście chcą na tym zlocie... jestem podekscytowana, myślę teraz czy w ogóle zasługuję....
Super :tak::tak:a co to za stowarzyszenie:-D

Trochę naskrobałyście od rana:-D

Pogoda paskudna, a jutro czeka mnie impreza weselna, następna w sobotę, a w niedzielę urodzinki cioci więc z długiego weekendu dupa:happy2: A z imprez też nic większego, bo szaleć na parkiecie już mi nie wypada:-p

Znowu czekam na kuriera tym razem z przewijakiem, laktatorem, wkłądkami laktacyjnymi...:tak::tak:

sierpien8 gratuluję udanej wizyty:-) Jeśli chodzi o wagę to powiem Ci, że na pewno największym plusem jest poród, który u mniejszych dzieci podobno jest lżejszy...Więc głowa do góry, nie martw się na zapas, wagą, ani łożyskiem...Twój lekarz wie, ajk to wyglądało w poprzedniej ciąży, więc na pewno on będzie to kontrolować. Więc głowa do góry, ciesz się ciążą, a nie martw na zapas:-D:-D:-D
A tak w ogóle jeśli chodzi o łożysko to lekarz, wiem, że coś sprawdzał, ale nie używał takiej terminologii zużycia...mam nadzieję, że u mnie wszystko w porządku:tak:

Gorzka_Słodka_Czekolada ja będę kupować chyba z Nivei...ja używałam dla siebie huggies (są takie twarde) teraz kupiłam sobie z belli (są tak mało nasączone, są suche BEZNADZIEJA) więc spróbuję z nivea, bo j&j często uczulają, więc to będą ostatnie jaie wezmę... Może to tylko stereotyp...

Alaa wg uznania - ja cebulę dałam jedną większą, a kiełbaski podwawelskiej pół takiej większej laski...jeśli nie skroisz boczku to kiełbaski daj więcej...jeśli chodzi o cebulkę dla mnie mogłoby być jej więcej - ale kto jak lubi:-D

saudades po pierwsze i tak mało przytyłaś więc nie ma co wracać do tego co było:-p Najważniejsze, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku:-) Swoją drogą to czemu tak często masz wizyty? Przez szpital?

starlet powodzenia na wizycie - czekam na wieści:-)

Bogusia86 piękna rodzinka:-D:-D Gratuluję - a co z kotkami będziesz robić? Ten srebny jest piękniutki...a kotka Twoja to dachowiec- chyba już kiedyś pytałam -ale wygląda tak cudownie, że już nie jestem pewna...:tak::tak:

kasia2506 jej 4,5 kg jak to brzmi...ja przy Tobie totalna słonica:sorry2:

marulka WOW - Aleksander widzę postępy ogromne zrobił - a mamusia odniosła rodzicielski sukces:-):-) Gratuluję i cieszę się razem z Tobą...

kolumnea no to mam nadzieję, że dzidzia ułoży się odpowiednio:tak::tak: No ale musisz się cieszyć, że syn rozwija się prawidłowo, że pięknie rośnie i już za chwilę będzie cieszył Twoje oczy:-D Co do samopoczucia to jakbyś miała czas nadrobić to przeczytałabyś jak wszystkie narzekamy na:
duszności,
różnego rodzaju bóle,
skurcze miednicy,
skurcze łydek,
twarde brzuszki
bóle zębów
złe sypianie,
niespokojne sny
no i naszych mężczyzn, którzy tego nie rozumieją:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
i można by tak tworzyć listę w nieskończoność...każda pewni dodałaby coś od siebie;-);-) Więc tym się kompletnie nie martw...to wszystko to już zaawansowanie naszych ciąż:-p:-p
To ja czekam na zdjęcia jak powiesisz półeczki...:-)

mls no proszę to pewnie pierwsza się rozpakujesz:-D Gratuluję wizyty...
Bluzeczki z tesco BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!! piękne...też bym do techo skoczyła, ale limit w tym miesiącu już wyczerpany:-)
Ogrodniczki urocze... jakie rozmiary kupiłaś?;-)

Bombusia no to owocnego gotowania;-) następnym razem wypróbuję z marchewką i selerem...:tak::tak: I udanego spotkania z koleżanką:-)

panienko nic się nie martw, pewnie jakoś innaczej się ułożył, albo po prostu śpi...nie ma co na zapas się denerwować:p:p:p

Udanych imprez :-D:-D:-D
ciamajdka ta po stopach haha fajnie bybylo niestety to taki człowiek ze tylko najgorzej o nim moge. Nie ma w nim kszty czlowieczenstwa. Ostatnio do mnie dzwoni z awanturą i mi jakies głupoty opowiada ze ja niby siedze w domu i nie przychodze do pracy (zaznaczam ze jego nie ma w firmie wogóle wiec pewnie jest ktos w firmie kto go nakreca), no to mu powiedzialam że chyba sobie ze mnie zartuje bo dzien w dzien na 8 h i to nawet czasem nie mam czasu zjesc az mi niedobrze oczywiscie jak sie pokładam na fotelu to tego juz mu nikt nie powie. Ale pewnie on by chcial zebym pracowałam po 12 h. Taki człowiek. Ale mój wybór taka sobie peace znalazlam wiec musze płacic za moje bledy niestety. Narazie nie moge jej zmienic bo mój P nie da rady nas utrzymac to ja przynosze kase wiec musze sie meczyc. No ale obiecałam sobie ze po macierzynskim szukam innej pracy.

A w ten weekend spróbuje usiasc na watku szkoły i sprzedam wam troche wiedzy bo ostatnich 2 zajec wam nie opisałam "porod" i "laktacja".
Co za konował z tego twojego szefa brak mi słów :no::szok:a tak po zatym to nie ma prawa kazać ci pracować ci po 8 h

Dziękuję dziewczynki :-)

Ciężko mi się tak konkretnie odnieść, a więc napiszę ogólnie:
- nie puchnę i mam nadzieję, że nie będę puchła już do końca
- chusteczki nawilżające na początek kupuję Nivea i Pampers Sensitive, a później będę próbowała z biedronkowymi Dada Naturals ( sama ich używam od kilku lat - na wykopaliskach, wycieczkach i takich tam jak znalazł, aby się szybko odświeżyć ) i po wypróbowaniu różnych te pasują mi idealnie :)
- wizytę mam we wtorek i jestem ciekawa ile ważę, bo w ciągu ostatniego tygodnia brzuchol mi troszkę wywalił i już nie muszę go wypychać aby było widać jak leżę na brzuchu. Myślę, że na + będzie coś koło 7kg, bo na ostatniej było 4,8 kg na plusie.
- co do wesela to mam 2 jedno 26.06 szwagierki z wielu różnych przyczyn nie idziemy na nie z mężem i 10.07 wesele ma moja świadkowa :-) i mam nadzieję, że dam radę :-)

Od piątku bierzemy się za malowanie naszego pokoju. Będzie: zroszona trawa i afrykański brąz. Na ścianie z oknani będzie faktura i na ścianie, gdzie stoi ława i regał też :-) Na ścianie na której stanie łóżeczko i gdzie jest krótszy bok naszego wyrka (niestety mamy tylko 1 pokój :-( ) będzie grafika czarna - nad naszym wyrkiem, a nad łóżeczkiem będzie imię, obrazek - metryczka, który moja mama wyhaftowała i 3 inne obrazki :), a i będzie tam podwójna półeczka na rzeczy/kosmetyki dzidziolka.
obrazki:
0f407970d26b5709med.jpg

literki ( będą kolorystycznie dopasowane do obrazków, czyli dojdzie do nich żółty )


1057658673
Super :-D:-D:-D:-Dmy mamy 2 pokoje ale przez pierwszy miesiac mała bedzie z nami w pokoju a potem przeniesie sie do brata :tak::tak:

witam :) tez jestem sierpniową mamusią ,

Termin mam na 17 sierpnia, ma byc synek wg wyników :) Planujemy dac mu na imię Kubuś

pozdrawiam i witam wszystkie mamy sierpniowe :)
Witamy witamy i do pisania zapraszamy :tak::-Dja tak dałam na imie starszemu synkowi wiec mnie sie bardzo podoba :tak::tak::-D:-D
 
mls ups, dałam plamę :-D

prajska witaj wśród nas- mamuś :-)

A ja mam dziś lenia, miałam sprzątać dom, a tak mi się nie chce, a jutro spodziewamy się gości...
 
Hej dziewczynki :-) od wczoraj jestem w Łodzi i nie miałam czasu zajrzeć do Was :sorry2: Widzę poruszany był temat opuchnięć ja nie narzekałam do wcz. Po podróży zauważyłam, że moje nóżki to baleronki ehhh a sezon sandałkowy dopiero przed nami :sorry2: wogóle wycztytałam w gazecie, że prawdziwe lato dopiero po 10 sierpnia, więc nie powinnyśmy się męczyć z brzucholami w upał - uff aby się sprawdziło. Wróciłam z Mama i Ja i oczywiście zmienił się faworyt wózka :-D ok idę się położyć dziś już poszlałam na nogach. do później kochane :*

tak napisałaś, a nie zdradziłaś na jaki typ hehehehhe
 
reklama
ehtele wybacz kochana.Miał być x-lander xa ale chyba będzie mutsy transporter, bo waży około 10,5 kg -najlżejszy. A mój był wkońcu ze mną coś obejrzeć i stwierdził, że jego nie będzie a ja sama tyle dźwigac nie mogę. Narazie siedzę i wertuje opinię o tym wózku
 
Do góry