reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie,
jeśli chodzi o cycanie, to uważam, że to cudowne uzależnienie ;-) my nadal cycamy, wieczorem i w nocy. Marcin wieczorkiem pokazuje łóżko, na którym Go karmię i marudzi :-) odstawienie w dzień poszło bezproblemowo ale w nocy, na razie sobie nie wyobrażam.
Pogoda ładna, zaraz będziemy jeść drugie danie i pójdziemy na spacerek, a może pojedziemy rowerkami :-) Na razie chłopaki się bawią na podłodze.
Mam pytanie do mam chłopców: czy wasi Synkowie łapią się za siusiaka??? Marcin robi to przy każdej okazji. A siedzenie na nocniku jest do tego idealne. Staram się zabierać Mu rączki, bo wtedy siku ląduje za nocnikiem ;-) daję zabawki itp ale nie zawsze to radzi ;-)
 
reklama
Ja jak wiadomo nie mam chłopca :-D ale mój siostrzeniec też ciągle łapał się za siusiaka i jeszcze moja mama jakby go do tego zachęcała bo mówiła " A gdzie masz siusiaka?" :-D
 
Piotrek rowniez lapie sie za siusiaczka i przy tym sie smieje hehe

A u nas chyba to 3dniowka byla bo dzis malego wysypało .....Mały dzis sam stal z 3 razy tak po ok 30 sekund ale jak obczaił ze juz go nie trzymam to zaraz bach na pupke;) Wreszcie bylismy po szkole troche na dzialeczce;) te lato takie nieciekawe ze szkoda gadac....
 
Ale tu dzis pusto.....aaaaa Taniec z gwiadami sie zaczol:-D:-D:-D
U nas toszke smutno ...mlody ok rozrabia caly dzien:baffled::laugh2: ale sytuacja w rodzinie :no:siostra mojej tesciowej ( taka super wesola ciocia co to na imprezach na stolach tancowala )lezy w szpitalu po kolejnej juz w tym roku operacji ..walczy z rakiem i stan jest powazny a najgorsze w tym jest to ze ma 13 letnia corke jedynaczke.... i wiecie jakos tak to strasznie przezywam bo sama jestem mama.
musialam sobie troszku pomarudzic...
Wszystkiego dobrego dziewczyny!!!!
 
Witajcie,
dziś kolejna nocka okropna:-(niedługo będę wyglądała jak wampir:szok:ale dziś zobaczyłam, że chyba wyszły dwa ząbki ale wydaje mi się, że górne 4-ki:szok:nie bardzo mogę zobaczyć ale może później mi się uda.
Maruda się domaga...
miłego dnia!
 
hej kobitki :)

agulek - gabryś nie tylko łapie się za siusiaka, ale ciągnie go i jajka też :p oby sobie czegoś tam nie urwał :p a najchetniej ciągnia za siusiaka gdy ściagamy pieluszkę, za takiego obsisanego, blee! taki etap fascynacji. gorsze przed nami, czyli fascynacja własną kupką :/ córa znajomego obsmarowała im całą kanapę zawartością pampka i nie raz nakarmiłą kupką psa :/ o masakra!

a u nas dzisiaj od rana jest babcia męża, właśnie poszła z gabciem na spacer więc mam chwilę spokoju. idę pracować. pa!
 
Hejka :)

Wracam po urlopie :) Nie nadrobię, ale postaram się znów być na bieżąco :)
U nas generalnie ok. Przeżliliśmy jednak nie ciekawy urlop, bo Radka dopadła alergia gigant :( Wydaliśmy kupę kasy na lekarzy i leki, które dodatkowo się w połowie okazały niepotrzebne i i tak ich nie dostawał wrrrr... ale to długa historia...
Teraz jest już spoko :) Mały jak się poczuł lepiej to zaczął chodzić :) Dokładnie jak miał rok i 2 tygodnie :)

Młody u nas też łapie się za fifolka i się śmieje :) Wiecie, w pampku te siusiory takie zakiszone trochę są i jak się zdejmie pampka to wszystko aż swędzi te nasze dzieciorki ;)

Pozdrawiam gorąco :)
 
Heloł babeczki;)
Zuzka też gmera się po cipce jak zdejmuje jej pampersa i ma z tego niezły ubaw:) Co do kupy, to już miałyśmy przygodę- Zuz siedział na nocniku, ja poszłam na chwilkę do łazienki, wracam, a moja córa siedzi za przeproszeniem obsraną dupą na kremowej wykładzinie i bawi się kupą, wysmarowana była cała, mało ze śmiechu nie umarłam, bo co miałam robić- pod prysznic i po sprawie, a wykładzina tez się doprała;)

Podajecie jeszcze wit.D?? Ja jak mi się przypomni, czyli kropelkę jakieś 2-3x w tygodniu. I nie wiem co z tym fantem zrobić, bo opinie jak zawsze są skrajnie różne...
 
reklama
neftis, ja też daję od jakiegoś czasu nieregularnie. zresztą gabryś wcina już normalne jedzenie, w tym sporo serków i jogurtów, warzyw i owoców więc witaminek mu nie brakuje. jest zdrowy jak ryba i rośnie jak na drozdzach...a swoją drogą biedna wykładzina ;)

jejku anussia, patrzę na twój ciążowy suwaczek i widzę jak ten czas leci. to już prawie 1,5 miesiąca :) jeszcze trochę i będzie brzuszek widać :D
 
Do góry