reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

dreamgirl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
1 636
Miasto
Gdańsk
No to chyba jestem osobą otwierającą wątek... Termin 3/4 sierpnia. Dzisiaj zrobiłam test i pozytywny, aczkolwiek powtórzę go w niedzielę :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
 
reklama
Hej :)

Mam jednak nadzieję, że będziesz ze mną, bo póki co mi trochę tu samotnie. Nie żebym się bardzo przejmowała, ale w grupie raźniej.

Pozdrawiam!
 
Hej,
Nie mogę uwierzyć, że jest już wątek sierpień 2012
:-)
Dreamgirl też miałam termin na 4 sierpnia..., ale 2011 i też Gdańsk :-D
Oby szybko ktoś dołączył i życzę spokojnej ciąży :tak:
 
Witam i ja:-)

Dreamgirl
życzę Tobie i wszystkim dziewczętom, które tu do Ciebie dołączą, nudnych i długich 40 tygodni ciąży. Za rok z sentymentem, tak jak my Sierpniówki 2011, będziesz wspominać czas, który właśnie przeżywasz. Dużo zdrówka dla Ciebie Fasolki:-)
 
Ostatnia edycja:
Ooo to już!
Wszystkiego dobrego wszystkim mamom sierpniowym, beztroskich 40tygodni!!!:-)

Czas za szybko ucieka, cieszcie się każdym dniem!


Sierpniowa mama 2011.
EDIT: teraz doczytałam dreamgirl witam z Wodzisławia!:)
 
Ostatnia edycja:
DrEamgirl rok temu 23 listopada zalozylam watek sierpniówek 2011 wierz mi, ze te 9 miesiecy przeleci Ci bardzo szybko, towarzystwo zaraz do Ciebie dolaczy;-) Zycze spokojnego przbiegu ciazy zachwytu z fasolki i takiej grupy jaka my mamy powodzenia ;-)
 
Hej dziewczyny :)

To moje drugie dziecko, więc "nowa" nie jestem. W poprzedniej ciąży jednak tu nie pisałam, ale sporo czytałam. Teraz postanowiłam już się "ujawnić" hehe.
Kłopot mam w pracy z powodu ciąży, nie mogę powiedzieć że jestem, bo w styczniu mam dostać awans. A tak to go nie dostanę, bo przecież nie dadzą go kobiecie, która w każdej chwili może iść na zwolnienie i potem jeszcze z pół roku mieć macierzyńskiego. Dlatego niestety muszę normalnie pracować (a pracuję w sklepie) i dać im zaświadczenie po otrzymaniu aneksu do umowy... a pod koniec stycznia będzie już powoli widać. Tu mam kłopot.
Ale poza tym to myślę o ciąży pozytywnie. Czuję się tak jak w poprzedniej - bez żadnych dolegliwości prócz senności większej trochę, ale generalnie bardzo "normalnie".
Mam nadzieję, że szybko do mnie ktoś dołączy :) Póki co wczytuję się w lipcówki!

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
No to i ja się przywitam. To moja druga ciaża. Natalka urodziła się 31 sierpnia 2010 r a teraz oczekujemy na nastepne szczęscie, które palnowo ma się urodzić 1 sierpnia 2012 r. :) pozdrawiam wszystkie Sierpnióweczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będę tu na pewno zaglądać z sentymentu...
Pozdrawiam wszystkie nowe sierpniowe mamy!!!! I życzę spokojnej, donoszonej ciąży oraz wsparcia grupowego na forum jakie my miałyśmy przez cały rok :-D
Mama sierpniowa 2011
 
Do góry