reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

WITAM WIECZORNIE I WITAM KOLEJNE NOWE MAMUSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutro do lekarza, mam takie dreszcze ze stresu ze się skupić nie mogę!!!.............
unhappy.gif
unhappy.gif
boje się co ujrze albo czego nie ujrze na USG............. mam nadzieje ze moje malenstwo jest tam i czeka na mnie cierpliwie.. krwotok z czwatrku się juz nie pojawił ale sama nie wiem co myślec wg OM wychodzi ze jutro będzie 5tygodni i 1 dzien....

wczoraj byłam w C&A kupiłam sobie pełno ciuchów za ostatnie przeniądze i niestety w rozmiarze 40-42
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
spaślak ze mnie się zrobił ze szok....

we wtorek na 2dni na koncert Rihanny mamy jechać
biggrin.gif
znów okazja by bez dzieci poimprezowac ale słyszałam ze ponoć ta menda może odwołac koncert!!! szlag szlag.... no i nie wiem co jutro lekarz mi powie!

napiłabym się grzanego wina z goździkami i pomaranczą
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
ale na razie mam posuche!! zaparzyłam meliske...


miłej i spokojnej nocki i żadnych politycznych snów dziewczęta!!!:-D:-D
 
reklama
Sempe trzymam kciuki za jutro!! napewno wszystko bedzie dobrze!

a gdzie sa moje bezsenne towarzyszki????:angry:
 
heja, wpadam się przywitać i wracam do pracy (z łóżka :-) ) nocka spokojna (tylko córcia kaszlała na cały dom co mnie nie pociesza), dziś pierwszy dzień jestem sama w domu, dziwne uczucie ale trzeba się będzie przyzwyczaić, już nie pamiętam kiedy byłam tu sama, zawsze albo z Natką albo z eM-kiem a najczęściej całą trójką, dziwnie tu i tak cicho bez nich (córa w żłobku a mąż w pracy), nie mogę sobie wyobrazić jak to było bez dziecka, co myśmy wtedy robili? strasznie nudno musiało być! ;-);-);-)
 
Dzien doberek:tak:

A co tu takie pustki:szok:pewnie dziewczyny nocke odsypiaja;-)

Dzis rano zadzwonilam do poloznej ktora odbierala Michala i chcialam sie umowic na wizyte a ona ze lipiec i sierpien nie pracuje:no: zdenerwowalam sie strasznie i zaczelam szulac innej polskiej poloznej ...znalazlam ale z 10 km od nas:baffled:po namysle stwierdzialm ze olewm ta wygode i jutro mam wizyte w holenderskiej praktyce:tak: gora km od domu:tak: Po angielsku lub holendersku tez urodze Tak?:-D:-D
Bylam tez Michala zaprowadzic do szkoly bo u nich Mikolaj dzis i cala impreza zwiazana z ta wizyta:tak:
 
Cześć dziewczyny!
mogę dołączyć??
Dziś rano zrobiłam test i wyszła blada kreseczka:)))))
Jak wszystko pójdzie dobrze będę sierpniową mamą:))
Biorąc pod uwagę mój wydłużony cykl wychodzi gdzieś 12.08 :-):-)
Nikt jeszcze nie wie ale mam ochotę krzyczeć ze szczęścia i szukam u Was zrozumienia:-D
 
witaj kakakakarolina wiem jak to jest bo jez nie za bardzo moge te tajemnice utrzymac:-D:tak:Moj maz chce powiedziec wszystkim w swieta jak przyjedziemy:tak:Ale nie wiem czy do tego czasu wytrzymam:baffled: Juz obmyslilam sobie ze jak sie wygadam to zwale na mIchalka:-D:cool2::blink:
 
witam sie i ja dziś :)
sepme to trzymam kciuki za wizytę :)) daj znać szybciutko jak wrócisz:) o której masz wizyte??????????
witam nową mamusię :):tak:

pogoda taka ze sie nic nie chce dziś, nawet pisać !!!!!!! :-(
a Ja czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę......ja też mam nadzieje ze juz coś zobacze, jakiś malutki pęcherzyk :):tak: no zobaczymy :) Na razie to jedyne co mnie meczy to senność, i bolące i nabrzmiałe piersi...!!!!!!!!!
 
witam nowe ciezarowki... boziu jak ja was zapamietam? ale fajnie ze nas tu tak duzo :)
fakt ja odsypialam nie tyle noc.. bo dzis spalam calutka ale ogolnie czuje sie jak po tygodniowej pracy na kopalni.. zmeczona i senna, zasypiam wszedzie i w kazdej pozycji... :zawstydzona/y:
 
Dzięki za miłe przyjęcie. Ja to się jeszcze łudzę, że może mnie to zmęczenie ominie. ;-) jako, że moja ciąża świeżutka dokucza mi tylko ogromny ból cyców. Dziś już spałam w staniku muszę kupić jakiś wygodny do spania:tak:
Sepme na pewno u lekarza będzie serduszko bijące ;-)
Ilona a Ty już jutro masz wizytę na pewno wszystko ok
Błonka zapamiętasz:tak:

Kurcze jestem ciężarówką znów powoli to do mnie dociera :-D Do lekarza chyba pójdę dopiero po nowym świętach. Jakoś mi się nie spieszy znów co miesiąc kasę wydawać. Chyba tylko oznaczenie glukozy sobie zrobię cukrzycę miałam ostatnio. A jak już pójdę to od razu na l4 i będę mieć czas z Wami pisać :-D
 
reklama
Hej dziewczyny Pisalam dzis rano dwa razy i za kazdym razem jak konczylam i mialam wyslac wiadomosc laptop sie nagle wylaczyl i wszystko zniklo Ale bylam zla odpuscilam sobie i pisze teraz Ja tez dzis spalam jako tako Tzn poszlam spac po polnocy bo male wyspalo sie w dzien i potem cierpialo na bezsennosc:angry:No i znow wstawalam ze 4 razy na siku no i 2 razy przekladalam mala do lozeczka i spowrotem do nas jak sie rozwrzeszczala Proboje oduczyc ja od pamersow Ale efekt tego dzis byl taki ze jak siedziala na nocniku to nic nie zrobila a jak wstala i przeszla pare krokow zrobila kupke A gdzie?oczywiscie na dywan Jak by moglo byc inaczej Nawet tego nie zauwazyla Poszla sobie jakby nigdy nic i oczywiscie rozdeptala:angry:Z samego ranca musialam dywan prac A potem wrzeszczala bo chciala chlapac sie w wodzie Teraz jest troche spokoju bo poszla spac W nocy znow bedzie buszowac Kurcze jak na razie to ona rzadzi w domu Wiem ze nie powinnismy jej ustepowac ale jak otworzy buzke i rozpocznie arie to ogluchnac mozna A jak zakrecila tatusia :-DNawet nie piknie Chodzi jak w zegarku Np nie daje mu sie wieczorem polozyc i biedak siedzi nieraz do polnocy i czeka az mala zasnie :-DWczoraj po 23 rozebral sie i chcial sie polozyc Mala lezala obok mnie Wstala przytaszczyla mu spodnie Krzykiem wymusila zeby zalozyl Zalozyla mu ciapki oczywiscie nie na ta noge co trzeba Wziela za reke i zaprowadzila do tesciow Myslalam ze sie poleje ze smiechu:-D:-D
 
Do góry