reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Malinka, a może bardziej nie wierzysz w swoje możliwości niż faktycznie brak ich u Ciebie? Ja dopiero niedawno zrobiłam swój pierwszy w życiu tort i o dziwo wyszedł :). Mistrzem kuchni nigdy nie będę, ale dopóki moje dzieła będą jadalne to nie będę się poddawała :). Tak więc ja w piątek robię tort dla Tymka. Miałam też robić tort dla brata (bo też ma 4 lipca urodziny), ale znalazłam taki przepis: Ciasto czekoladowe - Przepis i strasznie mi się spodobał, więc brat dostanie czekoladowe :). A dla taty, który urodziny ma dzisiaj, jako że jest cukrzykiem, zrobię zawijańca ze szpinaku, serka i łososia :D. Aaaaa, a w ogóle chciałam napisać jeszcze, że dzisiaj dostałam informację od Rossmana o prezencie od programu Rossnę dla Tymka z okazji jego pierwszych urodzin :). Ponoć jakaś maskotka i karty edukacyjne :). Jeszcze nie widziałam, dopiero zamówiłam, ale miło :). Tak więc, szykujcie się mamy korzystające z programu Rossnę :).
 
reklama
Buziaki dla Tymusia!!
Niech ci człowieku mały życie przynosi same przygody
a ludzie których spotkasz będą ci przyjaciółmi!!

- Ci wikuś z ciotką katjuszką i tają życzą ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tymuś, sto lat! Zdrówka, radochy z mamusi, tatusia, babć, dziadków i całego świata i całego mnóstwa uśmiechów zewsząd.

dzag
, mamusiu przeczytaj synusiowi i ucałuj baaaardzo mocno od forumowej ciotki i Maniusi:-)!

O matko, jak ten czas pędzi. Pamiętam jak dziś dzień, kiedy dzag urodziła i nijak mi rok nie wychodzi:szok:

U nas upał niemiłosierny. Pomimo tego dziarsko ruszyliśmy w teren. Popluskałyśmy się w fontannie, połaziłyśmy po placyku, bo trochę cienia się znalazło. Mam nadzieję, że nie przeholowałam z kąpielami słonecznymi...Niby już przyzwyczajona, ale u nas dzisiaj 30 st. w cieniu...
 
U nas tez upal. Zaliczylismy spacer przedpoludniowy a teraz w domu siedzimy. Tymek zaraz usnie to potem babcia z nim wyjdzie jak sie chlodniej zrobi. A ja lece niedlugo do pracy. A wieczorem uciekamy z powrotem na dzialke.
 
Dzag, sto lat dla Tymka!!! No i oczywiście rodzeństwa, co by mu się nie nudziło :-D

U nas też upał, no ale u rodziców w ogródku, to zupełnie inna jakość lata :-D
 
reklama
tymku dzielny, tymku drogi,
niech się wiedzie ci!
niechaj słodkie jak pierogi
będą twoje dni!
niech cię nóżki niosą wszędzie
gdzie ochotę masz
i choć mamy zawsze będziesz,
jesteś troszkę nasz :)

całuski rybie łuski
od tolki i weronki



 
Do góry