reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Ale trafiłam , pare dni nie wchodziłam na forum , a dziś weszłam, patrze ,a tu dzis urodzinki Tymka Dzag, kurcze nie przypuszczałabym ,że to już:)

Tak więc Dzag i ode mnie szczere życzenia dla Tymka- duuuuuuuuuuużo zdrówka, jak naaaaaaaaaajwięcej radości w życiu i jak naaaaaaaaaaaaaaaaaaajmniej smutków:tak: 100 LAT!:-)
 
reklama
Najlepszego dla Tymka!! heh pamiętam że dzag zachciało się przemeblowania heh i jakoś tak pomyślałam że to już może być w każdej chwili... no i się posypało...
 
100 lat dla Tymusia !!! i żeby ten słodki uśmiech nigdy mu z buzi nie znikał !

mam nadzieję dzag że miło spędziliście z Tymkiem ten wielki dzień i że pokażesz jakieś okolicznościowe zdjęcie:)





 
O rany, Dziewczyny i Sierpniaczki, dziękujemy za życzenia :). No, nasz wielki dzień za nami. Spędziliśmy caaalusieńki dzień w Gorcach, doszliśmy do Starych Wierchów, pogoda cudowna, aż za :p. Mama przyróżowiona standardowo, ale Tymek ze swoją podwójną warstwą blokera dał radę ;). Pchaczo-jeździk zrobił furorę, chociaż na razie pchany jest na kolanach :). Wieczorem wrzucę kilka fotek, ale późno, bo dzisiaj czeka mnie maraton pieczenia ciast :D. Kurcze, kiedy ten rok minął? :) Rok temu już taki Okruszek był na świecie. Jeszcze go nie widziałam, ale już sobie był :). No ryczę :p. A jeszcze wczoraj przyszła do nas Inglesina, taki drugi prezencik urodzinowy :p. Fajowo. No i jeszcze ta super pogoda :) Oby nic się w pracy nie zrypało, bo dziś piątek, więc dzień niebezpieczny :/.
 
STO LAT TYMUŚ!!!
Też pamiętam wpis Dzag :) chyb a pisałaś że nie możesz się doprosić M o przemeblowanie i że sama się weźmiesz za to ;)
 
rety jak zwykle spóźniona, dla Tymuśia samych słodyczy, całusów mamy i taty, przytulańców od śitu do nocy i góre prezentów, tak miałam napisać na czas, a myslałam już o nim od 1, bo wiem, że my z dzag miałyśmy ten sam termin porodu
 
reklama
Weronka, ale numer :). Super :)). A ten banner rzeczywiście od jakiegoś czasu się na BB pojawia :). Cudnie Wam to wyszło, naprawdę :). Pomysł świetny :). Tak się ostatnio rozwspominałam stare czasy przy okazji Tymka urodzin... Przeleciałam sobie listę urodzonych Sierpniaczków, myślałam co słychać u tych, które na forum już nie zaglądają... Taka jestem beznadziejnie sentymentalna, ale strasznie ciekawią mnie losy poznanych dzieciaczków. Jak się układa Małej Di, Sopelkowi, Sunshine, Kruszki... Jak wyglądają teraz ich Bąble... Ehh, stara się robię :p.
 
Do góry