reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
weronkaz bardzo fajny filmik :tak:! Gratuluję:-D! Ach, żeby tylko więcej takich czaderskich projektów w naszych kampaniach wszelkiej maści.

dzag też jestem sentymentalna strasznie i to się nasila...Starość, jak nic. Miałam takie same refleksje ostatnio, co słychać u dziewczyn, które czmychnęły z forum...
 
Cześć dziewczyny, witam o przerwie.
Urlopowaliśmy się trochę, byliśmy nad morzem w Chłapowie i w Warszawie kilka dni. Fajnie było, choć nie powiem, że wypoczęłam na maksa :)

Przesyłamy letnie pozdrowienia :)
 
U nas trwają przygotowania do wyjazdu nad morze. Dziewczyny może mi doradzicie?
Jaki krem z filtrem dla Kacpra? 30 wystarczy na ciało i 50 na twarz? No i jaki wózek lepiej pompowany czy parasolka? ;-)
 
Malinka1980, chyba nie wybierzesz idealnego wózka :). Pompowane kółka lepsze na plażę i lesiste dojścia, ale wielki i nieporęczny, kupę miejsca zajmuje. Z kolei parasolka fajna, bo mała i wszędzie ją w samochodzie wciśniesz, ale na plaży nie da rady. No i znowu - siatka na bagaż jest większa w wózku z pompowanymi kółkami niż w parasolce... Powodzenia w wybieraniu :). Jeśli chodzi o filtry, to ja już sama nie wiem. Ja mam dla Tymka 50-tkę i takiego jeszcze długo będziemy używali. Z kolei oglądałam kiedyś "Wiem co kupuję" o krem z filtrami właśnie i usłyszałam tam, że 50-tki to ściema. Ściema czy nie - w brodę sobie nie będę pluła, że coś zlekceważyłam ;). A w ogóle, malinka, widzę, że Kacprowe urodziny będziecie świętować nad morzem :). Bo to już kilka dni zostało patrząc na suwaczek :).
A my dzisiaj byliśmy na pikniku rodzinnym Cracovii. Tymek zachwycony wszystkim, co się wokół działo, jak zaczarowany obserwował dzieci zjeżdżające ze zjeżdżali na dmuchanym zamku, ujeżdżające byka, biegające, malujące... Tak sobie myślę, może będzie takim towarzyskim typem (mam nadzieję) i ze żłobkiem gładko pójdzie ;). W wątku zdjęciowym wrzucę kilka fotek ;).
 
malinka, fajny taki długi urlop, zazdroszczę!
Weronka, gratuluję pomysłu, świetnie wyszło :tak:

ja to nie dość, że sentymentalna to jeszcze płaczliwa się zrobiłam, a jak słyszę że się gdzieś dzieciom krzywda dzieje, to od razu mam łzy w oczach.
 
emka ja ostatnio "21 gramów" oglądałam i tam jest scena jak babka dowiaduje się że jej rodzina zginela w wypadku, wyłam jak głupia, nie mogłam oglądać, kiedyś to mnie nie ruszało prawie wcale...
 
reklama
Do góry