reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Mała Di no jakoś Ci to się wszystko ułoży, niestety dorosłe życie to kwestia kompromisów, czasami trzeba z czegoś zrezygnować, aby coś mieć, no i cierpliwość przede wszystkim, głowa do góry, z doświadczenia wiem, że nie może być ciągle dupowato,karta się odmieni, ważne że Młoda zdrowa :tak:

Emka my Ninę poczeliśmy właśnie w takim okresie jak ty teraz masz swoje dzieciątko i równo nam wyszło 2 lata różnicy, u nas to się sprawdziło ;-)
 
reklama
Emka ja też mam ochotę.... tym bardziej że robię osatatni rok studiów, piszę pracę a do pracy jak chciałam iśc to okazało się że kompletnie nie mam z kim dziecka zostawić więc trochę mi szkoda czasu na siedzienie w domu. Jak by było 2 bobo to potem na spokojnie odchować i do pracy! Wiem, że będę miała trudniej i to na własne życzenie ale potem może będzie łatwiej z dziećmi w podobnym wieku. Ale tak najbardziej to mi się nie chce znowu łazić po lekarzach, puchnąć w letnie upały, w nocy nie spać, wstawać jak słoń co chwila na siku, puchnąć, rodzić itd. Tym bardziej że miałam leżącą ciąże....
Mimo wszystko i tak myśl o powiększeniu rodziny chodzi mi po głowie.
 
irisson, no to super, że u Was się sprawdziło, dzięki :-)
AAsi, ja mam pracę i z kim zostawić małego też mam, ale mam trochę zakręcone życie bo na dwóch końcach Polski mieszkam, trochę tu, trochę tu i te podróże z dwójką mnie przerażają, chociaż może niepotrzebnie bo z młodym nie ma żadnego problemu. A w ciąży też nic mi nie dolegało i w sumie to super ten okres wspominam :)
czyli co, trzeba się niedługo brać do roboty :-)
 
Oooo, jak mnie dawno tu nie było, chyba czas nadrobić;-)

mala.di myślałam często co u Ciebie, dzięki, że się odezwałaś. Szkoda, że tak Wam ciężko, ale wierzę, że karta się odwróci i będzie Wam coraz łatwiej, bo szczęśliwe, to odnoszę wrażenie, pomimo niesprzyjających kolei losu, jesteście:-)

justyna, emka, AAsi no, nie dziwię się myślom, nawet natarczywym o drugim Bąblu, mnie naszły już dawno, dawno, na tyle, że teraz, jak widzicie jestem już "na wylocie":-D
Kochane, jak chcecie mieć więcej dzieci i czujecie, że to już czas na ponowne zostanie mamą, to nie ma co czekać, żadna różnica wieku nie będzie w przeciągu najbliższych 6 lat bezproblemowa, w każdym układzie będą plusy i minusy. Ja wyszłam z założenia, że im bliżej wiekowo będą dzieciaki, tym lepiej dla nich i dla nas:tak:
 
Aia a jak u Ciebie? jak sobie radzisz? Napisz coś więcej bo zaraz będziesz miała inne zajęcia:)
Ewa86 a jak Ty z 2 i trzecim w drodze?? Ewa jeśli czytasz - odezwij się!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry