reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Jeju, wieki całe mnie tu nie było, choć myślami do Was wracam i się zastanawiam co tam u sierpniowych dzieciaczków i ich mam :tak:

U nas generalnie ok, Leoś pędzi z rozwojem i rośnięciem :-D jak szalony, czasem się zastanawiam czy to możliwe, że on ma dopiero roczek? ;-) Wygląda co najmniej na 2 latka, jest wysoki i chudy, wszędzie go pełno i jest małym urwiskiem ;-) No i jest cudnyyyy :-)

Czytam ostatnie Wasze wpisy i widzę, że u niektórych nieciekawie.


Danuś - bardzo współczuję, mam nadzieję, że mimo tego, ze pewnie teraz w to nie wierzysz to Wam się uda, masz dla kogo żyć, dla kogo się starać, choć domyślam się, że musi być bardzo ciężko :-(

Mala Di - Tobie jak widzę też łatwo nie jest, ale bardzo dobrze że wróciłaś do szkoły, jesteś silna babka, dacie sobie z Alą radę! Jeszcze na wątek zdjęciowy nie wchodziłam, ale zaraz nadrobię, bo jestem ciekawa jak wygląda Twoja mała ślicznotka.

Ewa - to ja też podziwiam :-) 2 dzieci, trzecie w drodze, praca a i jeszcze na forum i bloga masz czas! Jak Ty to robisz??

Aia
- gratulacje!!! Kawał chłopa z tego Twojego Mateuszka :-) Ale ten czas zasuwa, dopiero co sie chwaliłaś dwoma kreskami!
 
reklama
Witajcie, jjustyna dziękuje za pamięć, wywołałaś mnie do tablicy:) U nas wszystko ok, Ula to wulkan energii, wszędzie jej pełno. Skończylam drugi rok aplikacji, pracuje, robie praktyki i inne takie no i najważniejsze jestem w ciąży, czekamy na synka:)

Danuś, mam nadzieję, że jakoś staniesz na nogi, trzymam kciuki.
mala.di., fajnie, że tak dajesz ze wszystkim radę. Ogólnie to podziwiam samotne matki bo ja sobie nie wyobrażam:-(

Życze Wam wszystkim Wesołych, Zdrowych Świąt i pociechy z naszych maluszków.
 
Asia również gratuluje! Jak ciąża wszystko ok? Też byłaś na fenku no nie?? A teraz?? Jak mogłaś przez połowę ciąży się nie odezwałąś na forum ani nie pochwaliłaś że wreszcie się udało!

Chyba nasze forum umiera:baffled::baffled::baffled:Wszystkie się wycofują!

U nas przedświąteczna gorączka. Zakupy, sprzątanie, już tak póżno a ja i tak nie wiem co kupić tacie!?
Nie lunbię zimy i pasują mi dodatnie temperaturu ale jakoś przez brak śniegu nie dociera do mie to że za 3 dni święta! heh młoda dostanie m. in. sanki, które wypróbuje dopiero za rok! Jutro jedziemy po małą choineczkę w doniczce - młoda będzie się wyżywać dlatego kupiłam nietłukące bombki.
 
Dawno nie pisałam ale podczytuje jak już ktoś coś nowego napisze ;-)
Gratuluję dwupakom! Ewa,Asia- super!
Aia-ciekawe jak u Was? Gratuluję!

Wesołych i ciepłych Świąt Wam życzę. Radości,zdrowia i rodzinnej atmosfery dla Was!
 
Ooo Asia gratulacje!! I to już 19 tydzień? :-)

Aia - no właśnie, jak tam u Was? Jak Mania na braciszka?

Aasi - tez jakoś tych świąt w tym roku nie czuje.. pewnie inaczej by było gdyby za oknem było biało i można by było pójść z młodym lepić bałwana ;-)
 
Wpadam i ja na chwile powiedziec ze zyjemy i mamy sie dobrze. Tymek rosnie, troche rozrabia, ale ogolnie jest dosyc grzeczny. Tylko ostatnio ma jakis etap piskow i troche sie zlosci jak cos nie po jego mysli idzie. Ale nie jest zle. Dajemy rade.
Ja czuje sie calkiem niezle. Co prawda od jakiegos czasu pojawiaja sie jakies skurcze ale jest zdecydowanie lepiej niz w poprzedniej ciazy!!Aa no i bedzie drugi synek. Prawdopodobnie Ignas :-)
O kurcze nie wiedzialam ze Aia juz urodzila! Ciekawego jak sobie radza.
Asia wielkie gratulacje!!! To jestesmy na podobnym etapie :-) Chociaz Tobie pewnie wypada termin na poczatek maja.
 
No proszę, ciąże się sypią. Najgorsze, że i ja mogę być. Przestałam brać tabletki bo odpały psychiczne po nich miałam, no i z mężem zaszaleliśmy, jak się okazało 3 dni przed owulacją... Jak wyjdzie, że jestem w ciąży, to chyba sobie strzele w łeb...
 
reklama
Marcia, piękne imię :tak:. Zdrówka dla Was :-).
K8, skoro zdecydowaliście tak a nie inaczej to teraz chyba nie ma co sobie w łeb strzelać, co?
 
Do góry