Olga, u nas jest tak że w sumie kasy nie mamy na takie rzeczy i dlatego się ograniczam bardziej niż kiedyś, ale ja uważam, że na wszystkim można zaoszczędzić ale nie na jedzeniu i buty mam jedne ale np. mleko butelkowe za prawie 3 zł, a nie 2 muszę mieć bo jest wartościowsze i lepsze. No i jak kupić wołowiny dobrej na 2 osoby to 50 zł idzie, a to na raptem 2 obiady może wystarczy. Właśnie o to się wkurza mój M, albo, że robię zakupy codziennie, ale ja nie nakupię wędliny na tydzień, bo dla mnie 2 dni można jeść, a potem to już tylko dla Eddiego się nadaje. Zła jestem na siebie o to, że dużo rzeczy wyrzucam, dużo chleba się u nas marnuje to zanoszę kotom co siedzą przy śmietniku, no ale np. szmatki i ścierki które u mnie idą w ilościach hurtowych raz użyje i wyrzucam, wiem, że to marnotrawstwo, moja mama zawsze wygotowywała, a ja od razu wyrzucam:-( No i tak można by wymieniać. Ja bym zjadła całe :-), jakbyś w takiej formie 21 średnica zrobiła, zawsze możesz zachomikować na jutro:-), niech obejdzie się zapachem:-) Mój jak ma takie jazdy to mówię - ok to Ed je od dzisiaj Pedigree, a nie Purine czy Hillsa po 180 zł. Eddie szczęśliwy bo dla psów Pedigree to jak dla dzieci McDonald:-), a M wtedy się ucisza, bo jego Ed nie może jeść takich rzeczy ale karmę z jagnięciną.
Olga, spokojnie możesz nawet lepiej, aromat to sama chemia. Najlepiej jest mieć ekstrakt z wanilii, można zrobić samemu lub kupić na necie ja kupuje na ale.dobre, to koszt 30 pary złotych ale ma prawdziwą wanilię w środku i jest zdrowy jeszcze lepsza jest pasta waniliowa idealna do serków homo i masz zdrowe danio

,a jak się sporo piecze to szybko idzie. Jak nie mam akurat to mam laski wanilii z ale.dobre, albo cukier z prawdziwej wanilii, aromatów czy esencji nie używaj bo to sama chemia na spirytusie i koło wanilii nawet nie leżało.