reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Danus co sie stało? Obolała? Czyżby podniósł na Ciebie rękę? Ściskam Cie kochana mocno!

Marcia o w morde! Gratuluje!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Marcia i Ewa gratuluję!!! :-):-):-):-):-):-)
ps. właśnie doczytałam, że Polisia również będzie "kwietniówką 2014" super!!! jeszcze raz GRATKI!!!
 
Ostatnia edycja:
Małam robić przelewy ale uzależnienie mnie tu przygnało... mąż mnie zabije że znowu siedzę na bb
Marcia, Gratulacje !!! super wiadomość, zazdroszczę wszystkim co mają małą różnicę wieku między dziećmi.
I sto lat dla Tymusia! ja miałam termin na trzynastego:)
Danuś, trzymaj się jakoś, my na pewno wspieramy cię myślami.
Malinka78, sto lat dla synusia, nie wiedziałam że urodził się dwunastego, teraz na pewno zapamiętam, bo ta data ostro wbiła mi się w pamięć
 
Ostatnia edycja:
aaaa!!!! moje forum też się spitoliło??? Nieeeeeee!!!!!!!!!!!!
uff...
udało się edytować ale to może cisza przed burzą, oby nie
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej, ja to Was podczytuję, ale jak wiecie udzielam się mało, bo ja taka niby sierpniówka a w końcu we wrześniu zaraz za Weronkazz wylądowałam :D
tak, obiecałam Marcia, że też przyjdę się pochwalić, że razem na kwietniówkach jesteśmy :D

Gorgusia głupoty gadasz, tęsknimy i na nowiny czekamy, jak mały, jak biznes i w ogóle? Zaraz Kacperek rok będzie miał!

Marcia jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Tymka!

Danuś co się stało?

ściskam Was mocno i już życzę wszystkim sierpniowym dzieciaczkom wszystkiego dobrego :) często myślę, jak tam Sopelek z bliźniakami? Albo co u Kruszki chyba też dawno nie zaglądała? W ogóle sporo osób uciekło. Mogłyby pozdawać raporty na roczek :)
 
Do góry