reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Ewa86 a jak Ty z 2 i trzecim w drodze?? Ewa jeśli czytasz - odezwij się!

Wybaczcie, ja tylko na zamkniętym jestem, bo nie mam czasu na ogarnięcie wszystkich wątków :)

U nas spokojnie. Dziś połowa ciąży wybiła.
Będzie Antek :) Wczoraj miałam połówkowe - wszystko ok. Oprócz tego, że wielki chłop (o tydzień termin wyprzedza) i nie mam pojęcia jak go urodzę :p

Ja się czuję doskonale. I fizycznie, i psychicznie. Odrobinę mi się już organizm buntuje (trochę mnie zęby pobolewają, oczy mam suche bardzo), bo od poczęcia pierwszego dziecka do urodzenia trzeciego minie mi dokładnie 4 lata, a to niezbyt dużo ;) No ale to pikuś jest :)

Franek w przedszkolu. Dzięki Bogu, nie choruje. Aniela też zdrowa, rośnie ładnie, drepcze sobie po świecie i gada non stop, chociaż nikt jej nie rozumie ;P

Ja pracuję cały czas. I nie wygląda na to, żeby się coś w tym temacie zmieniło ;)

No i to tyle chyba :D

Dzięki za pamięć! Ale niestety nie mogę obiecać, że mnie tu więcej będzie, bo raczej się aż tak dobrze nie ogarnę ;)

***
Aha, kto myśli o dziecku kolejnym - polecam :D
U nas różnica będzie dwa razy po 20 mies. Dzieciaki się super razem bawią. Mam nadzieję, że trzeciego też przyjmą do bandy :)
 
reklama
ewa, powiem Ci, że jesteś mistrzem świata dla mnie :tak: pracujesz z dwójką dzieci i trzecim w brzuchu, nie narzekasz, no super mama po prostu :-) taka postawa jak Twoja zachęca mnie do natychmiastowego odstawienia tabletek :)
 
ewa- podziwiam ja czasem z jednym jestem tak padnięta, że nie wiem o co chodzi i zasypiam razem z małym :-D
czy ktoś wie co u Asi- mamy Uli? dawno się nie odzywała....
 
Emka, technicznie rzecz biorąc - pracuję z jednym ;) Drugie jest w przedszkolu :)
A jak dobrze pójdzie to mi do tego samego przedszkola Anielę od przyszłego września już przyjmą, więc zostanę sama w domu z półroczniakiem. Booosko :D
 
Gratulacje dla Aii choć pewnie już teraz wogóle nie będzie miała czasu tu zajrzeć. Duży chłopak! Ciekawe jak Mania bedzie się spełniala w roli starszej siostry-opiekunki? Dla mnie to jakaś abstrakcja wrócić do domu już z drugim. No ale chciałam teraz już myśleć o 2 ale gin. ostudzil moje zapędy:(
 
reklama
Aasia nie pociesze Cię, powiem tylko jak było u mnie. W pierwszej ciąży miałam skrócona i miękką szyjkę a w 2 ciąży pierwszy gin zaniedbał sprawę i ok 20 tyg okazało się że mam chyba 13mm miękką rozwierającą się szyjkę ale zakończenie pozytywne, peesar, leżenie lekarstwa i chłopaczek jest. Nigdy nic nie wiadomo nie ma co zakładać czarnych scenariuszy, dobrze będzie!
 
Do góry